reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pixela
juz do mojej starej ginki nie pójde... po tym wszystkiem moje zaufanie odleciało.. umówiłam sie na jutro wieczór u innego gina

poki co leże i kwicze ....... wziełam leki przeciwbólowe i czekam az zaczna dzialac...

czuje ze mam gorączke .... ehhh znowu cos nie tak


twoj suwaczek gna do przodu ...:))))) superowo , cisze sie i trzymam kciuki za dlasze tygodnie:)
 
reklama
Pixellcia widzialam zdjecie twojego brzuszka ... nie martw sie
ja w pierwszej ciązy byłam plaska do końca wrzesnia ( do ok 20 tc)a pózniej w ciągu 3 tygodni mialam juz wielki brzusio przed nosem , ktorego mogłam używac jako półeczkę na talerzyk:))))
 
Czesc dziewczynki :-)ja się tylko witam,postanowiłam dzisiaj sie wczesniej polozyc bo spie po5 godz a czuje ,ze to za mało troche
 
Witam was wszystkie!!!

Dziś jakiś depresyjny dzień.

OZKANE dobrze że już w domku jesteś i wszystko ok. Tak sobie o Tobie pomyślałam że w końcu możesz sobie popłakac. Bo w Polsce mama ci nie dawała. I to na pewno jest dobre bo ja zacięłam się w sobie na początku i bardzo mnie to gnębiło. Ja wogóle mało ryczę i udaje ze wszystko ok. A to nie jest dobre, że nie mozna z siebie wyrzucic żalu.

GABI super historia!!! Staram sobie wyobrazic małego jak spiewa z wami zawzięcie i mnie śmiech ogarnia. Jak się pięknie zsolidaryzował z rodzina!

KATRIN jak samopoczucie ogólne oprócz bólu? Mi też sie troche @ chrzaniła ale już ok. Ale że tak boli...

AGA IRL. szkoda żę się nie udało ale to tylko teraz następnym razem będzie ok. I bedziesz POLSKA TAKSIARĄ!!!! :-D

KINGUS mam nadzieje ze owu będzie ok i razem do dzieła!!!! Tzn. z chłopami :-)

WRÓBELEK Pixelka ma racje niech wam odejmie od czynszu!

GABI trzymam kciuki

ALSO NIE JEDZ TYLE BO NAM PĘKNIESZ!

NIUSIA KURUJ SIE

KASIEK Igorek śliczny, też chce bu.......

PATI trzymam kciuki że będzie dobrze w tej pracy a jak nie to na pewno znajdziesz lepsza

Anetka 83 mi się troche dłużył czas po poronieniu ale to też czas na badanka. A teraz to mi się wydaje że zleciał szybko ;-) Czasem zabijałam ten czas tutaj albo se w coś grałam ....

Syla też kuruj się szybciutko ;-)

SŁODZIUTKA A TY CO TAK GANIASZ? Ze nie masz czasu ;-) Ale fajnie że pamietasz o nas :tak:
 
Ale to niesprawiedliwe że ma takie długie cykle,.. bu.... Muszę tyle dłużej czekac niż wy... buuuuuuuuuuuuuuuuu...................
 
I znowu jestem sama i to ostatnia. Pewnie Pyzka przyjdzie za godzinę ale musze już iśc spac. Jak tak to pozdrawiam i buziaczki!!!!
 
Cos spac nie moge... źle sie czuje i łaże jak mara po domu
Enka - samopoczucie . ...zależy kiedy ... czasem jest dobrze , ale w wiekszości jest ...... jakos dziwnie pusto ..

czuje sie wypalona .. pusta , niekompletna ... ehh długo by tu jeszcze wymieniać ...
w małżeństwie ... coś zgubiliśmy ... jest inaczej , czasem a raczej juz coraz częściej mam wrażenie ze jest to mój współegzystujący , a nie małż.......

praca jak praca .. juz niie daje tyle satysfakcji co wcześniej

Bogu dziekuję , ze mam dzieci ,,, moja 9 letnia córka bardzo dużo mi pomaga i to nie chodzi o prace domowe , ale o to , że jest kolo mnie .... bidula widzi , że mnie gnębi coś ( nie wie co ) i cały czas jest....kochana dziewczynka:)

zmienialam sie i widze to sama po sobie
kiedys moj dom był pełen gości ... teraz mnie to cholernie irytuje .....
pragne ciszy i spokoju ....... niech mnie wszyscy zostawią .... mam juz dostyc pytań -No i jak tam???

pytam gdzie?? i moim sercu?!? bardzo bardzo źle .... pusto , a mam je jeszcze??......

dziewczyny nie daje juz rady ..... czasem chce się zapaśc pod ziemie, zniknąć ........uciec ...

tylko że nie mam jak i gdzie.........

przepraszam za marudzenie , ale wiem że tylko Wy zrozumiecie....
 
Witam z rana :)

Witam serdecznie!!!!!!!!!!!
Pracy nie przyjęłam bo niestety na umowe-zlecenie a jak pojde do szpiala to co Szukam dalej, ale chwilowo nic.............................

i dobrze... ja ostatnio tak pare miesięcy pracowałam i żałuję...
No cóz pracodawcy robią wszystko żeby zmniejszyć koszty... :baffled:

musze sie pochwalic bo moje patio coraz ladniejsze:):):)

racja :tak:

Jeszcze niedawno nie mogłam się doczekać pierwszej @ a teraz już trzecia i mam nadzieje, że ostatnia na długi miesiące ;-);-)

oby oby :) trzymam kciuki !!!:-)

okazalo sie niestety ze bez antybiotyku sie nie obedzie

Kuruj się szybciutko !!! :-)

ach zimno na polu i ciemno już za oknem - nie napawa to optymistycznie .... ale jakas deprecha mnie łapie...

ej... żadnych deprech... zaraz będzie wiosna wszystko się zazieleni i będzie cieplutko :tak: :-D:-D:-D



Anetka 83 mi się troche dłużył czas po poronieniu ale to też czas na badanka. A teraz to mi się wydaje że zleciał szybko ;-) Czasem zabijałam ten czas tutaj albo se w coś grałam ...

wiem wiem... ale ja strasznie niecierpliwa jestem...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Bogu dziekuję , ze mam dzieci ,,, moja 9 letnia córka bardzo dużo mi pomaga i to nie chodzi o prace domowe , ale o to , że jest kolo mnie .... bidula widzi , że mnie gnębi coś ( nie wie co ) i cały czas jest....kochana dziewczynka:)

wspaniale... tylko pogratulowac takiej córeczki :happy::happy::happy:
Trzymaj się cieplutko i nie daj się złym myślom !!! Przytulam mocno !!!

Pati.b, selena tylko nie bijta jak nie będzie smakowało :-p:-p:-p

kasiekkm śliczny synuś :-)


buu... jeszcze ciemno na dworze... masakra...
a ja sobie siedzę i piję kawke. Dzisiaj idę po zamówione mięsko dla mojej kundliczki... jak sobie pomyślę o tej kolejce w sklepie to już mi się niedobrze robi :baffled:

wiecie co... od czasu jak nie pracuje cały czas mam zamiar zacząć poduczać się niemieckiego... tzn przypomnieć sobie (całe 11 lat nauki). Bo kurcze jak się nie ma kontaktu z językiem to się chcąc nie chcąc zapomina... a ja od studiów... (wow już 3 lata :no:) zero styczności z niemieckim... ale kurde len jak cholera... co sobie o tym pomyślę to odkładam to na następny dzień... a tu chociaz żeby godzinkę dziennie... ale brak silnej woli...

Pozdrawiam Was wszystki bardzo bardzo gorąco !!! :-D:-D:-D
 
reklama
hej
i ja się witam z rana:-)Anetka_83 włącz sobie płyte na początek nawet jak siedzisz przed komputerem zawsze coś Ci wpadnie w ucho przecież:-)
 
Do góry