reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hehe znam to znam , sama sie uczę niemieckiego bo pracuje w niemieckiej firmie i duzo korespondencji mam w tym języku:-)
 
Katrin...jak dzisiaj? boli?...niedługo przyjdzie wiosna, zajmiesz sie ogrodem...smutek pozostanie ale jakby mniejszy ....

karola, ty to masz pecha do choróbsk..tak jak ja....

A dzis przyszła teściowa rano do wiki a ja byłam w bieliżnie....i nic nie zauwazyła :-p....
 
wiecie co ja bym zgrzeszyła gdybym na moja złe słowo powiedziała..
moja mama mieszka od dawna daleko ode mnie, a teściowa traktuje mnie jak swoja córkę,wiadomo nie ma świętych ludzi i czasem mnie zdenerwuje ale ogólnie jest dobrym człowiekiem i pomaga kiedy tylko może
 
reklama
Witam dziewczynki!!!!:-D:-D:-D:-D

Enka doczekasz się,,,,,,,,,,,zobaczysz,, ja TO nwiem,, każda tutaj wkoncu doczeka się swojego okruszka,,,, trzeba czasu i cierpliwości wiem,że to ciężko,, ale się uda,,,,, KArola,,,,,skoro raz byłyście w Ciąży to znaczy tylko dobrze że możecie zajść a to pół sukcesu.....zobaczycie dziewczyny uda się......WAM WSZYSTKIM,,,, i AGI, OLci, PYZUNI, CYNICZNEJ< SŁodziutkiej,,,,,,NIUSI, ALutce, Alicji,,,,PATi, Okazone, Małej ,,,,,,Anetce ,SZAFIRKOWI,WSZYSTKOM zobaczycie:-D:-D:-D:-D

Aga irl.. egzamin,, to nie koniec świata,,,, może tak teraz miało być, żebyś nie zastanawiała się czy okruszek to dobry pomysł...a mąż brawo,,, uzdolniony,,, pięknie,,,,

Marlenko,, TObie nie podziekowałam za przepis,,,,
wymieszam wasze wspólne z Selenka i zobaczymy co wyjdzie,,,,:-D:-D:-D:-Dzrobie dziś,,, bou mojego M leca w kuli juz 3 dzień nie ma wypłaty,,,,:angry::angry::angry::angry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry