reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Gabi, ale to już 26 tydzień! Wiem, że w pocieszaniu i podtrzymywaniu na duchu kiepska jestem, ale uwierz!!! UWIERZ! Byleby się jeszcze conajmniej te 2 tygodnie udało, po 28tyg. będzie już dobrze. Dzidziuch bedzie większy, silniejszy. Może troszkę mniej się bać będziesz???
 
Nie, no, pierdolę głupoty!!! Jak się można bać mniej, kiedy dziecko w inkubatorze leży...

Przepraszam... Czasami tak coś walnę... głupio...
 
E,spoko.
Nie wiem kiedy będę spokojniejsza?
Ja się urodziłam w 32 tyg. więc może:blink:
Zreszta szyjka się skraca do 32 tyg. mniej wiecej.Jak tyle wytrzyma,to już potem raczej jest dobrze.Po 34 dziecko samo oddycha.
Hmm,zobaczymy w czwartek jakie rokowania?
Ten miesiąc jest najważniejszy,macica najbardziej rosnie,szyjka się najbardziej skraca,a dziecko jeszcze minimalne szanse ma.Za miesiąc będzie spokojniej.Tylko porównując"tempo" do ciąży z M,to jak policzyć tą szyjke,to nie wystraczy na miesiąc.Ale organizm to nie komputer przecież i tego się trzymam.
 
....ale rano przyszły okropne wieści, moja siostra dostała @ i kolejna próba invitro sie nie udała.
Dzielna dziewczyna z Twojej siostry, mam nadzieje że w końcu się uda.

kingus ja tez mam jakies delikatne plamieniaprzed @ i oczywiscie moga one byc spowodowane niskim progesteronem W moim przypadku to jednak wina prolaktyny bo mam za wysoka ...ale @ jak w zegarku co 28 dni
Może ja też powinnam zbadać prolaktynę. U mnie nie wiem o co chodzi bo nie ma normalnej @ tylko takie małe plamienie trwające 6 dni:confused:

Cześć Wam:blink:
U nas...biało:szok: śnieg sobie przypomniał,że zima...po świętach:sorry2::baffled:
No a maluch tak nisko siedzi,kopniaki normalnie w pochwie czuję.Aż muszę nogi zaciskać,bo mam wrażenie,że wyjdzie.A boli jak diabli i jak się mam nie martwić:baffled:
U nas też trochę nasypało śniegu.
Ja się pomartwię za Ciebie a Ty odpoczywaj;-)

Zajebiście taktowna ta dziołcha jest....
To prawda jak niektórzy wiedzą co powiedzieć.
Jak byłam młodsza to pytałam kiedy ludzie planują dzieci itp. teraz już nie pytam bo wiem że można dużą przykrość komuś zrobić.

A u mnie znowu dziwna @ takie głupie plamienia i cykl się skrócił do 24 dni :baffled: Dziś odbieram wynik progesteronu i na czwartek jestem umówiona do ginki mam nadzieje, że coś poradzi.
Już suwaczek zmieniłam i odliczam od nowa.
 
Witajcie dziewczyny.
Napiszę później.
Teraz czasu brak. Nadrobiłam tylko zaległości. Na tyle starczyło czasu.
Ale napisać muszę..

Alutka!!! Ślicznie!!!!!!!!!!! Wyglądasz dziewczyno!!!!!

Zmykam
paaaa

Gabi - ja naprawdę Cię rozumię.. i to gadanie że się uda?? Jakby to od nas zależało każda ciąża byłaby udana :zawstydzona/y: Ale własnie na ile starczy sił naszemu organizmowi itp...i cokolwiek bym nie powiedziała będzie puste...Trzymaj się..

Anesto.. super że jestes.,.,
 
No, tak... Dla takiego maluszka każdy dzień w brzuszku jest ważny, każdy gram więcej.
Dwa lata temu koleżanka miala silne zatrucie ciążowe. W 26 tygodniu wylądowała w szpitalu, wyglądala strasznie, wszystko spuchnięte, na oczy ledwo co widziała. W 28 tygodniu lekarze uznali, że konieczne jest cesarskie cięcie, inaczej dziecko nie przeżyje. Cóż, za 3 tygodnie Amelka zacznie 3 rok swego szczęśliwego dzieciństwa i jest śliczną, zdrową dziewczynką. Nie mówię, że jej matce było latwo, nie było. Może łez, nocy nieprzespanych, zmartwień bez liku...
 
reklama
Ech Słodziutka,wiem,że Ty rozumiesz.Tak mi przykro,wiesz przecież.
a ja,własnie jak Twoj lekarz powiedział,robię co moge jako człowiek,ale czy to wystarczy?
No,juz nie smęcę,nic to nie zmieni:sorry2:
Kingus,ja przez te 1,5 roku po poronieniu miałam takie cykle,plamienia kilka dni przed @,albo jakies dziwne @.A cykle mi się skracały,te kilka ostatnich to po 21 dni miały,teraz zaszłam w ciąże w 7 dc.Nie martw się.ale sprawdzić oczywiście trzeba.
 
Do góry