reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

aaaa pamietacie o tej dziewczynie co wam pisalam....odezwala sie....podobno od 34 tygodnia jej dziecko nie zylo a w szpitalu tutaj nikt nie zauwazyl a ostatnie usg miala w 37 tygodniu....jakos tak mi sie nie chce w to wierzyc....ale....coz.....szkoda ze ja to spotkalo...ale to moze sie zdarzyc wszedzie mysle....
 
reklama
Hahahahaha tylko 78 twierdzisz:-D
Za tydzień idę do gina,zacznie się 3 trymestr to może zacznę kupować.Z M nic nie kupiłam prawie,bo w szpitalu wylądowałam.O matko dziewczyny,żeby mnie tylko za tydzień w szpitalu nie zakiblował już:zawstydzona/y:
Zresztą ja do szpitala nawet dla siebie nic nie mam.Majtek nawet,bo wyrosłam.Ech:dry:
Brakuje mi wiary,że się uda.Bo jednak sporo rzeczy trzeba by przemyśleć i naszykować.Kwietniówki to już wszystko mają.a ja sie zachowuję,jakbym nie była w ciąży.Zreszta z M tak samo było,nie wierzyłam do ostatniej chwili.Mama mi rzeczy pokupowała.Nawet jak ostatnie kilka dni chodziłam,to nie miałam żadnego instynktu wicia gniazda,nic nie szykowałam itp.ŁÓŻeczko rozłożylismy jak wróciłam juz z M.I potem się zastanawiałam co ja mam za ubranka i co z czym dalej robić.Tak potem myślałam,co za matka,nic dziecku nie naszykowała.A teraz mam to samo.:sorry2:
Ale łatwiej by było jakbym niektóre rzeczy sama na allegro kupiła,to co mi potrzebne i co uważam.Bo chłop to wiecie same.A potem czlowiek głowy nie ma,czasu,a jakies tam akcesoria ułatwiły by zycie:sorry2:
Oj,ale nudze co:-p
 
Oj Agusia to naprawdę straszne..... ale dziwię się że nie zaniepokoił ją brak ruchów dziecka..... dlatego lekarze powtarzają że trzeba je kontrolować .... ale masz rację to mogło się przydarzyć wszędzie.....
 
Wiesz Gabi ale fajne te czasy że z łóżka można zakupy zrobić:tak: i naprawdę warto mieć parę potrzebnych rzeczy kupionych wcześniej.... no bo fakt czasami faceta po coś wysłać to :crazy:
 
Gabi a może poprostu jesteś tą jedna z niewielu trzeźwo myślących matek, które nie kupują dużo rzeczy a dziecko i tak poźniej tego nieużywa bo nie zdązy :)
 
No ja mam ubranka,wózek,kołyske,pościel.
Ale masa różnych jeszcze rzeczy przecież potrzebna.I dla mnie do szpitala.Och,na razie pooglądam.Mi i tak allegro tylko zostało.Poprzednio obiecywałam sobie,że następnym razem będe wierzyć,ze się uda, i sama pomyślę co trzeba,kupię,naszykuję.No uprać itp nie mogę.Ale smoczki i takie bajery,żeby nic nie brakowało.
ale może poczekać do 30 tygodnia,prawda?
 
reklama
Do góry