reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Szafirek co u Ciebie kochana?
No fakt,wielu rzeczy z M nie miałam i się obyło.Ale myślę o takich bardziej koniecznych typu przewijak,fotelik,dla mnie koszula,majtki,kapcie.Takie co na pewno trzeba.
A mase jest rzeczywiście wynalazków,które tylko chałupe zagracają,bo się niepotrzebne okazują.Ja raczej rozsądna jestem w tej kwestii.
 
reklama
Szczesliwego Nowego Roku

I juz mamy styczen hehe ale ten czas pedzi Sylwek ok siedzielismy do 5 rano Zyczenia z mama i morze lez ale co zrobic taka wrazliwa jestem ...

anesto ja tez zadnej czkawki nie czulam ...jedynie ruchy synka
agus bedzie dobrze i bedzie synek
kingus czekamy na Wasze usg ...
gabi ja tez nic nie mialam jak syna rodzilam nic!!!wszystko mama pokupowala jak bylam w szpitalu nawet koszule nie mialam do szpitala i musialam meczyc sie w szpitalnej i dopiero na drugi dzien mama przywiozla mi swoja A synek mial lozeczko jak mial 4 miesc

pozdrawiam Was wszystkie i ide asku
 
wlasnie czekam na telefon od psiapsioly z Irl
juz prawie spakowana jestem jutro tylko wałówka zostanie do spakowania i 5 godzin jazdy brrrr jak ja nie lubie jezdzic busami ani autobusami ale poki co musimy sie tym zadowolic:-D
 
reklama
no wiec wszystko ok:) serduszko pieknie bilo
Bardzo się cieszę :tak::tak:

troche mnie mdli od tego duphastonu,leze sobie i mysle czy tym razem sie uda...boje sie cholernie...
Będzie dobrze na pewno ;-);-);-)

Widzę, że wiele z nas spędzało sylwestra pod kołderką ja też to rozważałam ale w końcu poszliśmy do znajomych, którzy też przeziębili i tak posiedzieliśmy do 1 i do domku do wyrka. Ciągle mam katar, nos boli:-( Dziś rano chciałam zbadać sobie szyjkę i w śluzie było pasmo krwi więc nici z mojego testu. Tak mi się zaczęła poprzednia @ tylko mam nadzieje, że cykl mi się nie skróci za bardzo. Robiłam ten progesteron i chciałam odebrać wczoraj wynik ale było już zamknięte więc dopiero jutro będę mogła go zobaczyć. Podejrzewam, że będzie bardzo niski i w następnym dostanę duphaston. Przez to przeziębienie nawet nie mam siły się smucić, że @ nadchodzi.

I jeszcze jedno pytanko jaka powinna być szyjka przed @ ??
 
Do góry