reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki zmykam się połozyć zmęczona dzisiaj jestem.

Fajnie że jesteście.

Buziale dla wszystkich kochanych dziewczynek.
Nie będę wymieniać ... nie dziś :zawstydzona/y::eek::-D:tak::-)

Dobranoc dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Mordoklejka, to mój M miał ochotę, zupełnie jakby w ciąży był, hahah. A ja zjadłam przy okzaji, skoro już były, heheh. Teraz chyba mnie trochę zgaga męczy. Ostatnio coś mi ta zgaga dokucza wieczorami.
 
Also, postaram się wkleić w niedzielę albo w poniedziałek, bo nie mam aparatu, a w niedzielę jedziemy na urodziny do mojej siostry, to wtaedy napewno zdjęć sobie napstrykamy:-) A co do historyjki, to super:-D
 
Selenko piekniutkie zdjecie:-)
oby nam tych suwaczkow tu przybywalo i przybywalo:happy2:
Aga Irl twojego nie widze:-(nie wiem dlaczego:wściekła/y:
Pixelko,Wrobelku wy juz nawet na te czerwcowki nie wchodzcie bo nie ma sensu
sie denerwowac.to sa glupie dziewuchy i tyle.jak ktos leci w ciazy do Egiptu i to tylko po to zeby polezec przy basenie:confused: to ja juz wiem wszystko:dry:
 
reklama
Do góry