reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam
Tez nie wytrzymalam i weszlam na czerwcowki. Ale glupie baby!!! Macie racje mysla tylko o tym zeby dobrze wygladac i o kasie. Szkoda mi ich ze nie sa kochane za to jakie sa w srodku. Ja bardzo lubilam sie opalac na solarium ale tak kochalam moja dzidzie ze to nie bylo problemem. Cieszylam sie i nie mialam czasu na glupoty.

Nasze brzuchatki to maja inne hobby- CIAGLE JEDZA!!!

I wspolczuje czerwcowkom bo tam rzeczywiscie wogole nie ma klimatu...

ja równiez zajrzałam do Was i poczułam sie urazona jest mi przykro dilajla kluseczka i pixelka ze wszyskiech stawiacie pod jednym murem ja rowniez stracilam ciaze nie jedna nie dwie ale trzy ostatnia w lutym tego roku ale czy z tego powodu musze sie zadreczac co mysle czuje jest moje nikt nie zabierze mi tego a zeby bylo smieszniej pierwszego aniolka puscilam do nieba jak jeszcze forum nie istnialo nie bylo komu sie wyplakac powiedzcie mi z reka na sercu czy rzeczywiscie postepujecie idealnie czy zdajecie sobie sprawe ile czyha niebezpieczenst na nasze kochane istoty Powiadacie ze nie ma klimatu... hmm polubilam was nie za to co piszecie i jak myslicie tylko za to kim jestescie JEST MI PRZYKRO !!!!!
 
reklama
Aga Aj- tak troche jestem a troche mnie nie ma.... próbuje naraz robić dwie rzeczy:-D:-D:-D

Aja IRL- ja tam w ciąży z synkiem miałam zero objawów:-) fajnie było. a co to mdłości to dopiero w ostatnij ciąży się dowiedziałam:-(. Tak więc nie znaczy, że im gorzej tym lepiej............niestety.
Życzę Ci Aguś takiej ciąży jak moja pierwsza CUDOWNA była:tak:. I ja chce taką jeszcze raz!!!!!!!!!!!!:angry:;-)

Dilajla- na zaparcia ja brałam zdaje się NORMALAC, albo jakoś tak:nerd:. Pomaga kompot z suszonych owoców(razem z owocami):baffled::baffled::baffled:. Albo spróbuj w słoiczkach dla dzieci są suszone śliwki, mojemu dziecku zawsze pomaga:happy2::happy2::rofl2:
 
doka dzieki ja pije ispagul narazie pomaga i w pierwszej ciazy tez skutkowało a sliwki na mnie nie działaja niestety
 
Jesli AGATA myslisz ze wszystkich stawiamy pod jednym murem to sie bardzo mylisz. Co innego jak ktos nie wie ze jest w ciazy a co innego jak ktos swiadomie robi takie rzeczy. I napisalam ze atmosfera mi sie nie podoba ale przeciez moze sie poprawic. Ja tam nie mam juz po co zagladac. I co innego sa jakies drobne sprawy a co innego takie wazne. Ja tez czesto sie zadreczam (i nie tylko ja) ale sama wiesz ze po poronieniu inaczej sie na to patrzy. Nie wiem czy rozumiesz o co chodzi
 
ale chyba nazywanie nas głupimi babami to lekka przesada kazda robi w/g wlasnego uznania ja tez miesiac temu lecialam do wloch bilet mialam kupiony juz w lipcu a po drugie musialam zalatwic sprawy spadkowe i odpoczac czy tez nalezy mi sie potepienie?
 
Oj Agus to na maxa chłopak, oni tacy mięsożerni:-D:-D:-D Cała ciąże jadłam mięcho mięcho mięcho:szok::-D:szok::-D
Mojemu małemu to do dzisiaj zostało. Jak pytam co zje na obiad to zawsze słyszę MIĘSKO:-). A nie.......... jeszcze mówi że zje cucka (cukierka) albo ciastko z koladą( czekoladą):-D:-D:-D
 
reklama
Do góry