reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej Dziewczynki,

Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi. Mi jest bardzo przykro z powodu tego ze na czerwcowkach tak sie dzieje. Strasznie lubilam tam zagladac. Dzisiaj moja siostra powiedziala mi ze stracila jedno dziecko z powodu solarium bo nie wiedziala ze jest w ciazy. Moja pani doktor nie jest zwolenniczka latania w ciazy- szczegolni ze kazda ciaza po poronieniu jest traktowana jako zagrozenie.

Wrobelku co do pana Boga to ja jakos nie moge sie z nim pogodzic szczegolnie jak widze ze jednak z najcudowniejszych kobiet jakie znam czeka na dzieciatko od tylu lat i poronila 4 razy:-(

No coz musze chyba zaczac myslec pozytywnie chociaz postanowilam ze jednak pojde wczesniej na USG :)
 
Dzięki temu,że tu jesteście mogłam sie pochwalić i czuję ,że szczerze się cieszycie. To dla Mnie ogromnie miłe i ważne. kamień z serca mi spadł. Juz teraz MUSI byc tylko lepiej.
 
Mirus a jaki kolor masz..bo byłas chyba blondi...
quote]
Kochanie, dobrze pamiętasz, teraz nadal mam blond pasemka plus czekloladowe pasemka, super, podobają mi się:-)
Witam się wieczorem.

Chcę Wam napisać,że jestem SZCZĘŚLIWA!!!
Mój maluch żyje:tak: Ma 9t3d według USG. Dziś oficjalnie wstawiam suwaczek. I zdjęcie dzisiejszego USG. łzy szczęścia. Dziekuję Wam wszystkim za wiarę, napewno nie było to obojętne. Jejku, minęłam ten felerny tydzień.. Zwolnienie L4 do 4 stycznia. Mdłości wróciły jak puściły nerwy. To mój prezent na Mikołaja.
Zmykam. Dobrej nocy.
Kochanie widzisz jaki wielki człowieczek rośnie u Ciebie w brzuszku, a tak się martwiłaś:tak: GRATULUJĘ:-)

Mój mężuś dzisiaj się boi, ze jutro Mikołaj do Niego nie przyjdzie, bo nakrzyczał na mnie bez powodu i teraz strasznie mnie przeprasza, a ja mu powiedziałam, że Mikołaj napewno do Niego przyjdzie, tyle, że z RÓZGĄ!!!!!!!!:-D
 
Andzi, no cieszę się niezmiernie kochana!!! A maluszek przecudny :). Teraz ja już schizuję przed wizytą, ale my to już tak będziemy mieć.

Kluseczka, ja po każdym poronieniu (2 razy to się stało) też się trochę kłuciłam z Panem Bogiem i raz zaspałam i poszłam na inną mszę i było takie kazanie, że mi w pięty poszło. Nie wiem czemu tak się dzieje, że Ci co wg nas nie zasługują na dzieci to je mają bez problemu a inni muszą tyle czekać i czasami nie wychodzi. Kurcze chyba nikt nie zna na to pytanie odpowiedzi. Pewnie kiedyś się dowiemy. Nie jest łatwo patrzeć na osoby, które mają gdzieś to, że będą miały dziecko, a jednak chyba świata nie zmienimy. Trudno się z tym pogodzić, najgorsze jest to, że nie mamy na to wpływu. Trzeba chyba starać się myśleć, że w końcu zaświeci dla nas słońce, chociaż czasami to bardzo trudne, wiem sama po sobie. Nawet teraz ciągle się boję i tak pewnie będzie już do końca.

Buziaczki dla wszystkich!!! A ja zjadłam jajka w majonezie z pokrojonym w kosteczkę ogórkiem kiszonym, pycha :).
 
reklama
Mirka, a ja swojemu już pod łóżko schowałam, ale chyba się nie spodziewa. Sam chyba dla mnie nic nie ma, hahah. A może wkleisz to zdjęcie z tą nową fryzurką?? Proszę :).

A tak z prawdziwych śmiesznych historii o Mikołajkach to kiedyś w liceum kumpel opowiadał, że już nie spał i słyszy ojciec wchodzi z prezentem i pod poduszkę mu wkłada i tak nam opowiada i mówi, a udałem, że śpie niech się stary cieszy, hahaha. Ale mieliśmy wszyscy ubaw :).
 
Do góry