reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam się wieczorem.

Chcę Wam napisać,że jestem SZCZĘŚLIWA!!!
Mój maluch żyje:tak: Ma 9t3d według USG. Dziś oficjalnie wstawiam suwaczek. I zdjęcie dzisiejszego USG. łzy szczęścia. Dziekuję Wam wszystkim za wiarę, napewno nie było to obojętne. Jejku, minęłam ten felerny tydzień.. Zwolnienie L4 do 4 stycznia. Mdłości wróciły jak puściły nerwy. To mój prezent na Mikołaja.
Zmykam. Dobrej nocy.
 
Edytko,miałaś rację , nie powiem "jak zwykle". Albo powiem. I dziękuję wszystkim raz jeszcze za wsparcie. Aguś AJ, Szafirku..:)
 
dzieki dziewczynki za przepisy napewno cos zkabinuje z tego ,jutro mam oficjalne zapoznanie mojego taty z macocha z mojego chłopaka Darka rodzicami trzeba dobrze wypasc nie?
 
reklama
Do góry