reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No Pixella, ale dałaś czadu i Ty Wróbelku też na czerwcówkach. Szczególnie jedna dziewczyna ma tam chyba takie nieodpowiedzialne upodobania???
Szok. Troche poczytałam, ale szkoda gadać. W sumie to też miałam być na czerwcówkach, może nawet jest tam jakiś mój post. Pozdrawiam
 
reklama
Tez poczytałam sobie czerwcówki.....Niestety widac, ze niektórzy są bardzo lekkomyślni....Oby się to źle dla nich nie skonczyło....

Andzi!!!!Moge juz kciuki puscici???
 
Dziewczynki wiem ze odbiegam od tematu ,ale moze ktoras ma przepis na sałatkę pieczarkowa,z gory dziekuje:-)szykuje mi sie jutro wielka impreza i chcialam ja podac:-)
 
Kasik ja robie sałatkę z pieczarkami ale nie wiem czy o taka chodzi.
Potrzebne są: pieczarki, ser żółty, jajka, ogórki kiszone, szczypiorek i majonez. Pieczarki obieram, myje, kroje na drobną kostke i podsmażam na maśle. Jajka, ogórki kiszone i szczypiorek kroję na drobna kosteczkę, ser ścieram na tarce, wszystko mieszam z majonezem i sałatka gotowa. Doprawiam solą i pieprzem.
 
kasik..pieczrki umyc, obrac spażyć...do tego napewno jajka, groszek, majonez, cebulka...hmmm co tam było jeszcze...korniszonki i ser żółty...

Alla...ja dzis sie tak nawcinałam, ze szok...cud, ze nie pekłam..właśnie wcinam jajko a raczej białko w majonezie bo Wiki zjadla mi żółtko...ja kak mnie głupie mysli nachodza wchodze na bb posmecić... :-)
 
Witam
Tez nie wytrzymalam i weszlam na czerwcowki. Ale glupie baby!!! Macie racje mysla tylko o tym zeby dobrze wygladac i o kasie. Szkoda mi ich ze nie sa kochane za to jakie sa w srodku. Ja bardzo lubilam sie opalac na solarium ale tak kochalam moja dzidzie ze to nie bylo problemem. Cieszylam sie i nie mialam czasu na glupoty.

Nasze brzuchatki to maja inne hobby- CIAGLE JEDZA!!!

I wspolczuje czerwcowkom bo tam rzeczywiscie wogole nie ma klimatu...
 
reklama
Do góry