reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

o kurcze!!

zajrzałam na czerwcówki-niezła tam macie jazde pixelko!!! ale fakt faktem ze sa rozne osoby na swiecie, a co za tym idzie opinie-ja miałam sie wybrac z mezem do egiptu w styczniu ale juz w pazdiwrniku lekarz powiedział ze nie wiec nie....nawet nie pytałam dlaczego bo zdrowie maluszka jest dla mnie wazniejsze...przy czym dodam ze ten sam lekarz pozwolił mojej kolezance jechac w 8 mc ciazy na tydzien na sycylie...wiec to zalezy od stanu pacjentki a nie lekarskiego widzimisie...

ja tu mam obiekcje czy sie balsamem brazującym posmarowac, a panny o solariach mysla?? niezle!!
 
reklama
modroklejka..one nie mysla, one chodza :-) do solariów by blado w ciazy nie wyglądać...ale sycylia to jednak europa...egipt jest koszmarnie brudny i woda do picia na południu jest przewaznie czerpana z nilu...kto nie był na egipskiej wsi ten nie wie jak tam sie choduje warzywa, drób itd...a co do chorób to juz wiele moich znajomych przywlekło cos z afryki..Mój znajomy w najlepszym hotelu w Hurgadzie dorobił sie takiego faraona, ze tydzień z nami nurkowac nie mógł....
 
Witam ponownie
Kobiety sa jednak niepowazne, ale jak ktos nie ma mozgu to nic sie nie poradzi (ja w lipcu mialam obiekcje czy moge na chwile wejsc do morza polnocnego i nie weszlam ze strachu)

A u mnie psiaka "wali" uslyszal silnik diesla i myslal ze to moj M i od tego czasu piszczy i stoi przy drzwiach albo chodzi w kolko hehehe wariat
 
ah Pixellko zdenerwowalam sie a ze jestem w ciazy i nie wolno mi sie denerwowac wiec wyrzucilam to z siebie............ to jakie te dziewczyny sa to wie kazdy kto ma chodz odrobine rozumu, dla nich najwazniejsze sa pieniadze partnera a baz dobrego wygladu ich nie beda mialy znam takie typy............... niestety jest ich coraz wiecej
 
szkoda tylko ze nikt mi jeszcze nic nie odpisal, ale jak juz to zrobia to nie ma sie co klucic nic im nie odpisujcie bo szkoda czasu na takie typy. dobrze ze jestescie wy
 
reklama
Hej dziewczyny,

Dzisiaj postanowilam sie do was zapisac chociaz juz troche czasu minelo od kad utracilam swoja fasolke i udzielam sie na czerwcowkach - no ale tatejsza grupa wsparcia troche podupada i nikt nie rozumie calego stresu i bolu do poki sam przez to nie przejdzie.

W lutym zeszlego roku dowiedzialam sie ze moja fasolka w piatym tyg przestala sie rozwijac- dostalam tabletki poronne i wyslano mnie do domu.- mhociaz to ja sama wybralam dom od szpitala Nigdy nie zapomne tego bolu. Nie rozumiem tej niesprawiedliwosci i jezeli Bog istnieje to chcialabym go kiedys spytac dlaczego daje dzieci wyrodnym matkom alkoholiczkom i narkomankom bo przeciez skoro jest wszechwiedzacy to zapewne zdaje sobie sprawe ze w 80procentach przypadkow wyrzadzaja one krzywde dzieciom.

Dzisiaj jestem w 12 tyg ciazy i pelna obaw co bedzie dalej. Nastepne USG dopiero 20styznia.

Pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry