reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej
coś ostatnio nie mam ochoty pisac ale czytam,czytam:-)
wyjazdy do egiptu są niczym w porównaniu z problemami mojej cieżarnej koleżanki,której problemem jest to,ze nie może pić alkoholu..
a ja byłam przedwczoraj u lekarza,okazało się ,że mam bardzo niski progesteron,mam powtórzyc te badania i dostałam skierowanie na badania immunologiczne czy coś podobnego..Pozdrawiam wszystkie dziewczynki starające się i te , które się już wystarały;-)
 
reklama
no czasami rączki opadają :crazy:
są na tym świecie ( jak mówi mój M)ludzie i taborety ale chyba już mądrość taboreta jest większa........

Nie szanują ludziska tego co mają.............

Mircia to daj gdziesik fotkę z nową fryzurką:-)

Ola to powodzenia w badankach.... oby były dobre....
 
Ach dziewczyny, szkoda nerwów na to co opisujecie. Niektórzy po prostu nie doceniają tego co mają. Ja też tego nie mogę zrozumieć. Kiedyś też Wam pisałam o sąsiadki córce, która paliła całą ciążę a teraz karmi piersią chyba i też pali. Brak słów. Ale co zrobić? Można trąbić o tym w telewizji, dawać ulotki, pisać w gazetach dla ciężarnych i to i tak nic nie daje. Zawsze będą ludzie, którzy nie będą doceniali tego co mają. To tak jak z innymi rzeczami, jedni odbierają sobie sami życie a inni chorują na raka i robią wszystko żeby żyć. I to jest takie błędne koło na tym świecie. Tylko szlak człowieka trafia jak na to patrzy z boku i wie, że nie może nic zrobić.
 
jena bylam na tych czerwcowkach...masakra......co za niedouczone i beztroskie dziewuchy tam sa????????nigdy nikomu zle nie zyczylam ale to juz przechodzi ludzkie pojecie...jak ktoras straci nie daj Boze dzieciatko to sie potem bedzie zastanawiac dleczego? ale nie pomysli ze lot samolotem albo pobyt w egipcie albo o zgrozo SOLARIUM zle wplywa na ciaze!!!!!! normalnie zbulwersowalam sie....wrrrr
 
Agusia dopiero zauważyłam twój piękny suwaczek!!!!!!! ale będzie galopował do przodu zobaczysz:-)

To na kiedy masz teoretyczny termin????? ( nie chce mi się liczyć:zawstydzona/y:)
 
Witam wszystkie dziewczyny cieplutko.

Mój szwagier w rócił wczoraj z Egiptu i siedzi dzisiaj ze mną w domku. Opowiada i opowiada...I jak mu powiedziałam o wycieczce do Egiptu w ciąży to powiedział, żeby ten ktoś puknął się w głowę.Skwar nawet w grudniu do tego każdego dopadła u nich w grupie "klątwa faraona":-) Biedny jego dopadło w restauracji a jego dziewczynę w autokarze;-) Dobrze , że mieli fajnego przewodnika:tak:Ale jeśli nie jest się w ciąży to wrażenia ,wspomnienia cudne.Jest bardzo zadowolony i opalony...
 
reklama
Pixellko to szok normalnie, ale ja tez na lipcowkach nie siedze za czesto jakos nie moge nawiazac z nimi tematu, tutaj to co innego
 
Do góry