reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
pixellko ja tez zajzalam na czerwcowki i az mnie skreca ta dziewczyna (nie chce jej obrazic) ale nie jest chyba nie jest normalna
Aga bedziemy trzymac kciukasy tylko jeszcze napisz kiedy ten egzamin
 
Witajcie.....
Ehhh....niestety tacy są ludzie...za łatwo im to wszystko "przychodzi" aby zrozumieli swoje złe postępowanie.....

Andzi...myslami przy Tobie,kciuki mocno zaciśnięte,nie stresuj się zbytnio bo Maluszek tego nie lubi....trzymkaj sie dzielnie kochana.....

Słodziutka...@ przylazła....o dziwo pici dłuższy był ten cykl....zobaczymy jak bedzie dalej......dziękuje za wszystko!!!!!

Kasiek,Cyniczna....gdzie sie podziewacie?

Mała..CZEKAMY!!!!!

Gabi....to juz 6 miesiąc?....jejku pamiętam jak nam sie "pochwaliłas" a tu juz tyle czasu mineło...nie stresuj sie i nie patrz ciągle na kalendarz...dasz radę kochana!!!!

Wszystkie Was pozdrawiam.....
 
A ja właśnie przyszłam z miasta, kupilam mojemu M prezent na Mikołajki i już nawet zapakowałam. Komplet: kubek, talerzyk i miseczka do pracy. Śmieszny, bo w kotki. Mam nadzieję, że mu się będzie podobać. Schowałam już pod łóżko i nic mu nie powiem, będzie miał jutro niespodziankę :D.

Aguś, śliczny suwaczek :).
 
Hej dziewczynki,, ja tylko na chwilkę..coś nie umiem pisać,,ale dzielnie podczytuję.....SZFIRKU..mmocno tyle do serducha,,,,NIUSIA wielkie gratki,,,,,wiedziałm,że poradzisz sobie,,heheh Pani MAGISTER.......SELENKO,,,TRZYMAM OGROMNE KCIUKASY..pochwal sie,,,,niestety nie mam dostepu do neta wieczorem,,ale może sms-ka puścisz,,,bede wdzięczna bo bardzo CI kibicuję,,, innym oczywiście tez.....SŁODZIUTKA, KAROLA,, modle się za waszych rodziców,,,, musi być dobrze,,,,,,,,,,,BUZIAKI....Karolka jak tam staranka?????Słodziutka, ty dobra duszyczko,, pojawiasz sie i znikasz,,,pocieszasz wszystkich,, ty to dobra duszyczka.............. ale takich tu trzeba???? a na Sylwestra gdzieś z WIESIEm wybywasz?????Aga AJ,,,., ty tez cieplutka dla wszystkich,, mimo swoich problemów,,,,,,,,,dobrze ż jesteś,,,,,..Alla... Syla, Luiza, Wróbelek, Miruś, , niusia, Karolka, ALicja, Pysia, kopciuszek, Kasiik, i wszystkie dziewczynki pozdraweiam,,,,Marzenko,,, jak psinka,,, urosła pewnie,,dalej taka nie dobra i wszystko zjada????/ jak synuś????Gabi jak Mikołaj,, wie juz o rodzeństwie,,,,Pixelko,, gratulije duzeko dzidziusia,, ciesze sie ze wszystko ok,,,,,,,Also,, gratuluje uchów,,,ale fajnie,,,,,,,,,,,,Mirus,, a ja się chyba ni edowie jak Twój kociak???? bo że z CIEBIE dobra kucha rk ajuz wiem, takie pyszności na obiad,,hehehniewymienione dziewczynki,,,pozdrawiam,,,,,,,,Aga Ir,,,,, bedzi esynus jak nic heheheDILAJA ja się czujesz,, jak dzidzia???A u mnie::::::::: strach ,,,,,,,panika,,,,,, i bu,,,,,,,,,,objawy słabe jak zawsze, roboty kupe w pracy i w poniedziałek dowiem sie ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, boj e się że znów usłysze wyrok,,,bbuuuuuuuuuuuuui jest mi z TYM strasznie żle...........a do tegoo mam pech abo pracuje w Oławie a tam na 2 tyg zamykaja most i objazd przez wrocław albo brzeg,,,,,buuuuuuu albo musze zostawic auto przed mostem i z buta,, jakies 2 km dopracy, potem spowrotem do domu,,umyc się ,,,i znów spowrotem na usg i znów zbuta,,,,,,,jakas paranoja,, tak sie nachodze i jeszcze może straszne wieści,,,,,,,dość wam juz nasmuciłam,,,pozdraiwm wszystkie trzymajcie sie,,,,,,,,,,buziaki
 
zbieram się kochane do domku,, neta wciaz brak tzn net jest tylko teraz komputera nie ma,,,,,komp w serwisie,,,Wszystkim życzę miłego weakendu...............i mniej smutków,,,,,,,,,,,... BUZIAKI,,SELENKO TRZYMAM KCIUKASY&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
dzieki pyzunia ano rocznica 15 bedzie:)
kasiek nie denerwuj sie kochana wszystko dobrze bedzie...
ja dziwnie spokojna jestem....pewnych rzeczy niestety nie przeskocze i nie zamierzam sie zamartwiac....kochane co jest nam pisane to i tak sie stanie.....u mnie tez nie ma objawow...ale to nic nie oznacza:):):)
zjadlam wlasnie barszczyk i ziemniaczki z cebulka i bekonikiem.....mniam....sama sie sobie dziwie ze mi mieso smakuje...wieczorej tez bekon na grillu smazylam hehehe.....
also dziekuje...wstawilam suwaczek ...a co mi tam....niech se jest:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry