reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej jestem na chwilke...
obiadek zrobiony dzis barszcz czerwony i tluczone ziemniaczki ze smazona cebulka i bekonem:):):) dla A jeszcze pieczony kurczaczek. hehehhe
sostra poszla z mala na maly spacerek a ja piore sterte ciuchow bo juz sie w koszu na brudna bileizene nie mieszcza ech....
 
Hej dziewczynki!!!
Ja tylko na chwileczkę, bo zaraz zmykam do fryzjera, hihi, juz się cieszę na nową fryzurke:-)

Dzisiaj byłam u mojej mamy i musze Wam powiedzieć, że z moja kondycja coraz gorzej... normalnie nie mogę się do niej wdrapaćna to 4 piętro, a windy w tym bloku nie ma...idę jak stara babcia z zadyszką 150 kg osoby:szok:

Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i całuję w czółka!!!!!!!!!!:-D
 
aga Ty to szybka kobieta jestes ...ja dopiero pomyslalam nad obiadem i postanowilam wyjac z zamrazarki rybke i zrobic na obiad hehe ale surowke juz zrobilam
mirus wiec zadowolenia z nowej wryzurki
 
Ostatnia edycja:
Marzenko, ja jeszcze szybsza jestem, bo już po obiedzie:-D Na obiad miałam pangę w panierce, do tego ziemniaki i sos pieczarkowy i surówkę z kapusty pekińskiej i marchewki:-) Było pyyyycha, a po tym wszystkim zjadłam sobie 1/2 grepfruta, bo podobno obniża cukier we krwi:-)
 
mirus ja grejpfruty uwielbiam jak bylam w ciazy wcinalam calego dziennie mniammm
ide robic ten obiadek bo mnie naprawde zaskakujecie hehe a synek zaraz ze szkoly wroci
buzka
 
a ja dziś po raz pierwszy zjadłam owocki :-) ech jak mi mandarynki smakują....

Ech wkurzyłam sie jakoś, na czerwcóekach wychwalają wyjazdy do Egiptu i solarium w ciazy, jej co za dziewczyny, co za brak odpowiedzialności....

jej chyba się wypisze z tamtego forum bo głupota mnie wkurza
 
reklama
Do góry