reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, nie wiem czy to dobre miejsce, zeby o tym napisac, ale bardzo sie boje!!! Wczoraj mialam urodziny, w wekeend bylam w domu. Od smierci mojego malenstwa mijaja 2 miesiace. w sobote uleglam mojemu przyjacielowi...Tz tego chcialam, ale sie balam. Mimo tego ze mam plastry antykoncepcyjne zabezpieczylismy sie prezerwatywa, ktora pekla. Dzisiaj poczułam ze mnie mdli. Ja nie chce byc w ciazy!!! Nie przezyje tego jeszcze raz!!! Pomozcie!!! Czy to jest mozliwe,ze jestem w ciazy, czy to tylko moje urojenia???

Kochanie mi się wydaje ze 2 plastry to troche za duzo!!!!!!!!! To moze byc powodem mdlosci

Kopciuszku witam Cię wsrod nas i tule mocno do serduszka

Szafirku trzymaj sie Ja tez wierze ze nastepny rok bedzie lepszy (wkoncu bede juz w Polsce)

Gabi jakoś to będzie musi być

Wszystkie dziewczyny pozdrawiam i caluje (nie wymieniam bo boje sie ze ktoras pomine)
 
reklama
sorry nie wiem jak wyczytalam te 2 plastry........... kurde juz mi sie wszystko zlewa musze zainwestowac w okularki hi hi hi Ale i tak mysle ze raczej nie jestes .........
 
SZafirku mam nadzieje ze odbedzie sie bez szpitala ale jak brzuch bedzie mocno bolal i zacznie sie krwawienie to radze jechac jednak do szpitala Ja tak zwlekalam ...m zawiozl mnie na sile do szpitala
 
Ja DZISIAJ BARDZO BLEEEEEEEEEEE nawet sniadania nie dalam rady zjesc............ Ja na świeta zostaje tutaj :sad: i caly czas bede w pracy......... :-:)-:)-( ale 28 mam nadzieje ze wyjade do Polski (bo jak bedzie sypac to bede musiala czekac dluzej)
 
Szafirku zdrowie ma sie tylko jedno pamietaj o tym Ja tez nie lubie szpitali juz po godzinie chce wyjsc do domu, ale jak bedzie trzeba to nie zwlekaj Pamietaj jestesmy z Toba
 
uciekam bo m dzisiaj idzie na popoludnie to musze mu zrobic obiadek (makaron z sosem pomidorowym- bo na nic innego nie mam sily) A on nie moze nic zrobic bo caly tydzien mial nocki i musi troche odespac
 
oj tak i wiem ze sie ucieszy Bo jak bylismy ostatnio to byl caly szczesliwy biegajac po lesie i lakach tu moze chodzic tylko na spacery bo nie ma miejsc w ktorych moglabym go puscic (nie lubi obcych psow)
 
reklama
wiecie ja nawet sie ciesze z bleeeeeeeeee bo ostatnio nie mialam............. No ale teraz mam i musi byc dobrze..............
 
Do góry