reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

modroklejka ja własnie mam takie małe mieszkanko 40m2 i 2 pokoje :-) i jest super...sprzatniete w 1 h..ale przydał by się jeszce jeden pokój dla małej :-)...
ale w sierpniu przeprowadzka nas czeka...i tam to chyba już ktos za mnie bedzie sprzatał, bo z niemowlakiem i 2,5 roczna córeczką tych 200m2 nie dam rady ogarnać....


A my pospałysmy do 8:15...:-) paskudna dzdzysta pogoda...

Niusi@ gratuluję pani magister :-).......

Kinguś jeszcze kilkanascie dni do 2@ i odliczanie do staranek....akurat bedzie sierpniowo-wrzesniowy dzidzius :-)
Aga Irl ja wczoraj polazłam na pizzę...picante...mniam mniam...dzis znowu bym ja zjadła....samej z wika tak smutno...ech....ale wieczorem m juz wraca....zarzz wymysle jakies śniadanko..jajka w majonezie :-)...a o 1-szej w nocy 4 kanapki z serem zółtym i ketchupem :-)...
 
reklama
Dzień Dobry.

Kopciuszku, tłumaczenie dla Ciebie : "Doczesna martwiejąca z ogniskami ropienia oraz kosmki łożyskowe"

Czytam co u Was. Przepraszam,że milczę, codzień podczytuję, ale jak Mnie coś dręczy to zamykam sie w sobie i wtedy na nic pisanie. Dziś USG, nie spię od dwóch nocy, córcia moja kochana pojechała o 6 rano do Drezna na Jarmark z klasą, może mi przywiezie pierniczki.

Wizytę mam na 19.50. Odezwę się. Przepraszam za milczenie, cały czas myslami jestem z Wami.
Pati, GRATULUJE raz jeszcze.

Do napisania.
 
Pati gratulacje:tak::tak::tak::tak:
Selenko sciskam Cie mocno.Wiem co musisz przezywac.....Jakie nerwy i mysli przychodzą do głowy.Trzymam mocno kciuki. Dzisiaj będzie dobrze, musi byc!!!!!
Szafirku tulę...

Ja dzis wybieram się na zakupy, wymyśliłam ze kupie M jakąś książkę na Mikołaja... może macie jakies pomysły???
 
Cześć.A ja nie wiem co ze świętami w mojej sytuacji:zawstydzona/y:
W ogóle nie będe smęcić,bo jakoś do niczego jestem:baffled:
Trzymajcie się.Pa.

p.s.zaczynam dzisiaj 6 miesiąc i 2 miesiąc leżenia.
 
witajcie dziewczyny

Pati no no serdeczne gratulacje!!!!!!!!! i już jedno zmartwienie z głowy, jeszcze tylko te nieszczęsne badania:-(.... trzymam kciuki za pozytywny wynik

Madzia (Mordoklejka) - wiem że każda z nas chciałaby mieć w domku porządek na święta ale może odpuść sobie część?????? przecież najważniejsze abyś była szczęśliwa a nie umęczona i zła..... a poza tym to brakuje cię u nas..... wiem że są inne wątki ale wpadaj czasmi...... tak jak i Mircia jesteś dla mnie nadzieją że może i mi się uda.......

Andzi kciuki cały czas zaciśnięte..... znam to uczucie przed usg... buziaczki

Aguś a u mnie jakoś nie widać jeszcze świąt..... w poniedziałek jadę na zapupy bo jakieś prezenciki trzeba pokupić.... uwielbiam kupować prezenty....

Gabi dzielna mamusiu:tak::tak::tak::tak::tak::tak: święta są dla nas a nie my dla świąt.......
 
No mam gorszy dzień,mam nadzieję,że tylko:baffled:
Jak patrzę na ten suwaczek co się tak ślamazarzy to mnie szlag trafia.
Bo jak się nie uda to nie wiem:zawstydzona/y:
No,miałam nie smęcić.:dry:
Z tymi świętami ja się zastanawiam,czy jak lekarz pozwoli to jechać do rodziców w tym samym miescie.Jak leżałam z M to w ogóle z wyrka nie wychodziłam.Zależy jak ta szyjka przed świętami.
Do teściów się nie wybieram,bo 4 piętro.I tu zaczyna sie problem.Zawsze bylismy tu i tu na wigilię.A wspólna u nas odpada z "innych" wzgledów,nie było by miło delikatnie mówiąc.Nie chcę żeby przyszli wszyscy na siłe,tylko z mojego powodu:baffled:
 
Oj Gabi u ciebie jak u mnie, wspólna wigilia nie wchodzi w grę... ale święta trwają z wigilią w sumie trzy dni, wiec zawsze jakieś wyjście się znajdzie, po za tym limit nieszczęść na ten rok już się wyczerpał...
 
witam dziewczynki
ja mimo ze mielismy byc w swieta w 4 nawet w 5 ...czekam jak co roku na wigilie lubie spedzac ja w gronie mojego M i synka a w pierwsze czy drugie swieto odwiedziic rodzicow

szafirku jak czujesz fizycznie? bo psychicznie to wiem ze tragicznie ...przytulam

selenko wszystko bedzie dobrze

edytko chrzcziny w domciu tyle ze bedzie ponad 20 ludzi bo taka liczna rodzinke mamy a maly bedzie w niebieskim ubranu

gabi jeszcze troszke i bedziesz miala cudenko na rekach a suwaczek leci szybciutko juz 22 tydz szok

pati gratuluje!!!!!!!!!!!

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry