reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Czesc kochane.
Aga irl. serdeczne pozdrowionka.

ale sie wysprzatalam dzis ale mam taki polysk ze :szok:
Niusia gratuluje, ciesze sie ze nie wierzymy w jakies zle passy BO TO NIEPRAWDA!!!!!
Magda 84 i Kingus, mialysmy byc majowkami... To tak slicznie brzmialo jak zaden inny miesiac. Uwielbiam maj. Mam nadzieje ze bedziemy juz grubaskami w tym maju....
 
Niusia gratuluję!!! Oby teraz spotykały Cię same radości!!!

Enka, dla Ciebie i innych dziewczynek też w końcu zaświeci słońce, głęboko w to wierzę. Przytulam Was mocno!

A ja obżarłam się jak świnia i jest mi niedobrze... Idę spać, o ile zdołam usnąć. Dobranoc dziewczynki i miłej nocki Wam życzę!!!
 
Jestem jakis nocny marek ale chyba tylko ja... Dopiero mam czas... Pyzunki nie ma , Aga ma gosci i kasia tez nie ma. Znowu sama to ide, buziaczki
 
Niusi@ gratulacje wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idę sobie spać.Nie ma nikogo.Sama do siebie nie mogę pisać;-);-);-)

Dobranoc papatki
 
Witajcie!

dopiero wstałam...tak była wymęczona wczorajszym dniem...

i wstałam troche zdołowana-przeraza mnie ogrom rzeczy do zrobienia w domu przed swiętami, wiem ze mąż mi co nieco pomoże, ale i tak większosć obowiązków spadnie na mnie-a mnie sie nic nie chce...pranie popraswoane lezy-nie chce mi sie po szafach rozniesc, powinnam wyprasowac reszte, umyc drzwi, poodkurzac, pomys podłogi-bo pies nanosi tyle piachu ze szok, a na sama mysl o tym wole sie polozyc....niby sie ciesze ze mam duzy i przestronny dom, ale z usmiechem wspominam nasze małe mieszkanko w poznaniu-2 pokoje-40 m2...posprzatane od góry do dołu w 4 godziny...a tu?? 2 godziny zajmuje mi umycie jednej łazienki!!!

ehh..len mnie opanował...tzn nie do konca bo najchetniej to bym sie czyms innym zajeła... __________________
 
reklama
dzien dobry.....
witam sie milutko w piatkowy zaczatek weenendu:):):)
u mnie ok...szwedamy sie z siostra po sklepach...dzis tez jedziemy ale dopiero po poludniu ale to jak zwykle standard bo piatek:):))
poza tym ok....@ u mnie nadal brak ,brzuszek pobolewa, objawow zadnych nie ma....no moze troche bardziej zmeczona jestem....kawa nadal smakuje...ciekawe kiedy przestanie hehehh
nooo to tyle chyba....
aaa wczoraj powiesilam lamki kolorowe na kominku,wyjelam stoik na swiece ,aaa i kupilam ladniutka szopke stoi na kominku.....jeszcze troche i choinke trzeba bedzie ubierac...ale ja jeszcze poczekam bo my zawsze mamy tutaj zywa wielka w salonie:)....tytaj normalnie poczatek grudnia i wszyscy maja poubierane choinki juz i poprzystajane domy....starsznie szybko.....ale coz...co kraj to obyczaj...
to ja uciekam juz....zaraz trzeba dzieci porozwozic...aha bede dzis z siostra robic jakas nowa salatke wiec jak bedzie dobra to wam podam przepis....
na razie juz mnie nie ma zycze wam wszystkim milego weekendu..
no i chcialabym aby jakas fasolka sie pojawila bo na sierpien ja chyba sama bede?????????
 
Do góry