reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie dziewczyny.Przepraszam,że pare dni się nie odzywałam ale jest mi teraz bardzo ciężko,mój tata jest w bardzo ciężkim stanie i właściwie walczy o życie a ja siedzę i modlę się by go nie zabrakło na świeta.Jutro mija termin mojego porodu i tak się tego dnia bałam a dzisiaj stwierdziłam że to nie jest najważniejsze i dzięki tacie łatwiej mi przez ten dzień przejśc.Tak to jest że kiedy boimy się o kogoś bliskiego to nasze problemy i smutki stają się nieważne.

Szafirku kochana mocno cię tulę bo co innego mogę zrobic:-(

AgaIrl gratuluję i życzę synka:-)

Niusia mocno trzymam kciuki za obronę:tak:

Magda witam wśród nas i zostań z nami:tak::tak:

Kasiek ja ci dam czarne myśli:angry:masz myslec optymistycznie i cieszyc się każdym dniem a za tydzień zobaczysz śliczną i zdrową fasolkę.

Słodziutka pozdrawiam,z M się pogodziłamm bo jak tu się kłócic.

Pozdrawiam wszystkie z osobna.
 
Witam Wszystkie dziewczynki!

Magda84 Witam i przytulam mocno:-:)-:)-(.Pisz do nas.To pomaga.Chyba jesteśmy rówieśniczkami

Ja dzisiaj dostałam w końcu 1 @ po zabiegu.Jak następna będzie o czasie to trzeba pomyśleć o starankach.

Słodziutka przez pracę tak rzadko piszę do Was.Ale czytam wszystko. ostatnio miałam prawie 100 stron do nadrobienia, ale dałam radę.Nic się przede mną nie ukryje;-);-);-).
 
Mi dzis polozna powiedziala ze po @ mam co 3 dni probowac ale poczekam jeszcze na kilka badanek. Nie pali mi sie teraz jakos. Szybko mi jednak ten czas zlecial. To na pewno tez dzieki wam!
 
Mi gin powiedział ,że po 3@ mogę zacząć się starać, ale zobaczymy jak 2 przyjdzie o czasie to może już spróbuję??? Nie wiem tak mocno już bym chciała, ale chcę jeszcze poczekać i sprawdzić czy wszystko ok.
 
szafirku :-:)-:)-(

magda bardzo mi przykro :-:)-( ale dobrze trafiłaś tylko bądź z nami jak najwięcej

słodziutka
teraz na pewno będzie dobrze czasem musimy spaść na samo dno żeby móc sie od czegoś odbić, tulę Cię cieplutko

gabi
:-):-):-) witaj pączku. A ja mam Cię na nk a ja mam cię na nk:-p;-):-)
Twój suwaczek ślicznie posuwa się na przód.

aga
Sliczny ten Twój szczypiorek
 
mi pozwolila po 2@ ale bede spokojniejsza jak zrobie jeszcze kilka badan bo moze mi troche hormony szaleja skoro mialam tak dlugi cykl
 
Ale zobaczcie jak ten czas leci. Juz mozemy myslec o tym, ale sie ciesze. Mialam dzis troche dola, wszedzie te kobiety w ciazy. I cholera podkusilo mnie i zaczelam liczyc... Mialabym 17 tydzien czyli tylko 3 tyg. do ruchow dziecka...
 
reklama
Karolka, jestem z Tobą myślami. Pomodlę się za Twojego tatę. Trzymaj się mocno i nie poddawaj.

Szafirku kochany, przytulam.

Pixelka, nie denerwuj się, na pewno wszystko będzie dobrze.

Resztę dziewczynek pozdrawiam i życzę spokojnej nocki. Ja dzisiaj jakaś nerwowa jestem.
 
Do góry