reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mam nadzieję,że tak bedzie.
Ja tez niemyslałam o ciazy,najgorzej dać sie nakrecic na ten temat i robic to nie z miłości tylko w celach prokreacji..:-)
 
Ola, Ja stosowałam testy owulacyjne, kupiałam na allegro, tak Mnie lekarz nastraszył z ta bezpłodnością w chorobach tarczycy,że pomimo tego,że znałam swój organizm i z zajściem w ciażę problemów nie miałam to kupiłam, dla pewności, aby sprawdzić czy tę owulację mam. I po pierwszym cyklu starań dzis jestem w ciąży.

kasik84, zmień lekarza. Mnie mówili 6 miesięcy, bo psychika musi sie uleczyć, ale przecież każda z nas jest indywidualna i niekoniecznie czas leczy rany czasem jeszcze bardziej rozgrzebuje. ja osobiście wolę być w ciąży i drżeć czy się uda niż nie byc.Fakt,że najpierw zrobiłam szereg badań i to co było potrzebne wyprostowałam. W ciąże zaszłam po 4 @.
 
Nie ma to jak praktyczne podejście. Hi Hi. A depcz sobie ile wlezie, całe 9 miesięcy! Ja mam całe wakacje przed sobą, przynajmniej raz nie będzie problemu z urlopem w pracy. Bardzo liczę na tego maluszka, mówię mu to kazdego dnia.
 
reklama
Do góry