reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agnieszka AJ w dniu Twojego święta, z okazji 18 urodzin ( same 18 stki mamy na BB) życzę Ci wielu wspaniałych szczęśliwych i radosnych chwil w życiu i pięknego szerokiego uśmiechu na codzień.
 
reklama
Aga Irlandia ja robiłam teścik w dniu okresu i tez kreseczki były bledziuteńkie, na nastepny dzień dokładnie tak samo prawie nie widoczna, później poszłam na bete i już było 200, dziś juz jest 900. Także według mnie jak jest kreseczka to i fasolka musi być, bynajmniej trzymam za to mocno kciuki :))))
 
Cześć Dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Ostatnio jednak moje myśli często wracają do wydarzeń sprzed roku. 6 grudnia '07 w 12 tc dowiedziałam się, że moja ciąża obumarła z niewiadomego powodu ... To był najgorszy dzień w moim życiu...
Pół roku pózniej, po zalecanej przez lekarza przerwie, zaczeliśmy ponowne starania - jak na razie niestety bezskuteczne. To już szósty miesiąc starań i jest mi naprawdę ciężko :-(
 
Lanselotko współczuje Ci.....:-( Czasem sie zastanawiam i wydaje mi sie ze tym którzy nie chca dzieci - udaje sie bardziej niz tym którzy sie staraja:-(
Ale.....trzeba miec nadzieje i nie poddawac sie.
 
witajcie moje kochane.....
Bardzo mnie milo zaskoczyłyście....dziękuję Wam za przepiękne życzenia...jestescie kochane....chyba jeszcze nigdy nie dostałam tylu wspaniałych powinszowań.......
Powiem w sekrecie......,ze się ZGODZIŁAM.....:tak::szok::-D


Szafirku.....dać znać...trzymam bardzo mocno kciuki....

Wybaczcie ale zmykam do kuchni....bo muszę jeszcze pare rzeczy przygotować......
Wpadnę jeszcze......miłego dnia...
 
Aga Aj sto lat i spelnienia marzen

Dlaczegotak milo cie widziec jak twoje malenstwo

Pozostale dziewczyny caluje i sciskam
 
reklama
Moje kochane wizyta jest o 18 wiec wieczorkiem się odezwę i dam znać co i jak, jestem spokojna i pełna nadziei....
Aguś cudownie teraz pasowało by pochwalić się nowym nabytkiem prozę pięknie o zdjątko pięknej rączki :)
 
Do góry