reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Aga AJ...wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzinek, spełnienia marzeń, zdrówka no i cudnego dnia "zaręczynowego" :-))))
 
moqilyscie ze powinna byc mocniejsza a nic sie nie zmienilo niestety.....jesli @ mnie nawiedzi to bedzie ostrzezenie dla wszystkich starajacych sie zeby nie robic tyle testow jak ja.....bo sie moze okazac ze to albo falszywy alarm albo testy wadliwe:)
 
aga niestety nie mam swojego testu z zeszłej ciazy ale II mocne kreski wyszły mi dopiero w 34dc...a 30, 31 i 32..były kiepskie dosć....mam nadzieję, ze jednak @ nie przylecie...no i może warto kupic jakis inny test? i zrobic za 2 dni na przykład?
 
AGA AJ:

Wszystko, co było Twoim marzeniem..
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!
 
reklama
Aga Aj ....................
Witaj Życzę Ci... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi,nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie,że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia,ponieważ jesteś kimś specjalnym. Życzę Ci dnia Pokoju,Szczęśliwości i radości. :-)
 
Do góry