reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

abereska - witaj wśród Aniołkowych mam :-( bardzo przykre że w takich okolicznościach się tutaj spotykamy. Tulę Cię mocno i na pocieszenie powiem że każda z nas tutaj przez to piekło przechodziła. Kazdej z nas jest źle. Niektóre z nas dowiedziały się po badaniach jaka była prawdopodobnie przyczyna poronienia. Inne znów są okazem zdrowia! Więc napewno zalecam Ci abyś przed ponownymi próbami jednak zrobiła troszkę choć podstawowych badań by wykluczyć i wyeliminować ewentualnie gdy coś złego by się działo.
Ból na zawsze zostanie w Twym sercu, tylko Ty się do niego przyzwyczaisz i kiedyś znów zaczniesz się uśmiechać. A teraz wypłacz się... wygadaj. My tutaj po to jesteśmy. Przykro że wszystko stało się przed ślubem.. ale uda Wam się! Życzę Wam tego z całego serca!
A co do staranek.. jedne z nas próbują wcześniej ale z reguły lekarze mówią o 3 pełnych cyklach, inni znów 6@... a jeszcze inni rok. Ty sama będziesz wiedziec jaka będzie Twoja przerwa w staraniach. Czy będziesz robić badania itp. Odpowiadam też na pytania które pewnie bedziesz niedługo pytać. Pierwszą @ po zabiegu zazwyczaj dostaje się od 4do 8tyg i ten przedział jest "normalny" Jedne z nas dostają po tylu dniach co @ inne czekają znacznie dłużej. Plamić po zabiegu też mozesz nawet do 2tyg.. z przerwami. Wszystko zależy od organizmu.
 
reklama
no objawow typowo ciazowy to nie mam poza bolacymi piersiami,nekaja mnie za to przerozne bole a one to juz nie sa zbyt dobre.Poza tym ten niski progesteron mnie brr:wściekła/y:
 
Martus prezentów dostałam mnóstwo :-p Ale jestem zbyt skromna by się nimi chwalić :zawstydzona/y::laugh2:

Carri dziękuje za pięknego i wyśmienitego torta!! I za życzenia.

Aguś Irl to zmykaj.. i czekamy na wieści jak Andrzej zareagował!! Buziale dla Was
 
Witam wszystkie dziewczynki;-)

Słodziutka wszystkiego naj, najlepszego, dużo zdrówka ,szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń.Buziaki
Troszeczkę spóżnione, ale szczere życzenia

Aga irl pocichutku już Ci gratuluję, a z głośnymi poczekam jak się potwierdzi. Trzymam kciuki, aby tym razem się udało.:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry