reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej,Jeżyk a ja właśnie miałam jeszcze do Ciebie napisać:-D Długo mu dawałaś ten apetizer i ile:confused: My przerobiliśmy i bioaronC, bostyminę, peritol, citropepsin,apetizer,no nie pamiętam,ale jeszcze kilka:sorry2:
Teraz już i tak ciut lepiej,ja wyluzowałam.A przestał jeść jak miał 9 miesięcy i tylko spadał na wadze i w dół na centylach.Jak miał pół roczku ważył 7 kg,jak miał roczek ważył 7,5,na 2latka 9,a teraz 11,5 (dla niewtajemniczonych,rówieśnicy ważą średnio tak 16-18 i więcej).A krew miał milion razy,z żyły zawsze.I masę badań,wiek kostny,chlorki w pocie,prowokację kortyzonem,różne hormony,echo serca testy alergiczne,biopsję jelita (w narkozie oczywiście),oj dużo by wymieniać..Kilka razy w szpitalu:-( bo miał podejrzenia o poważne choroby:zawstydzona/y: ale jest zdrowy,biega szybciej od sporo starszych dzieci,nie usiedzi sekundy w miejscy,przejść potrafi dobre kilka km i wszędzie go pełno.I nie choruje.Wzrostu ma 90cmjest bardzo chudziutki.Niezłe wrażenie robi,bo obcy ludzie myślą,że ma roczek...póki się nie odezwie,hehe,mądrala:cool2:A potrafi nie zjeść nic 3 dni,dosłownie nic.A normalnie to pół kromki chleba dziennie mu wystarcza.Także trochę mam nadszarpnięte nerwy,ale już się tak bardzo nie martwię (chyba);-)
Dobra,nie przynudzam.I życzę,aby Wasze wszelkie przyszłe i teraźniejsze dzieci ładnie jadły i rosły !!!
Aha Jeżyk,nie bój się z tą krwią.Takim starszym to już spoko,tak "normalnie" pobierają,minutka i po sprawie.Bo malutkim dzieciom (tak do1,5-2 lat) to się wbija w dłoń i wyciska do próbówki po kropelce:no:
Pa.
 
reklama
gabi apetizer dajemy od tygodnia. czyli nasze dzieci są bardzo do siebie podobne z tym że mój też parę dni może zyć na jogurtach ale potem trochę nadrobi, teraz waży ok 13 kg i ma 94 cm więc jest z tych dzieci wysokich. jesli chodzi o nerwy to ile ja się napłkałam na wkurzałam to Bóg jeden wie, teraz też już trochę zluzowałam bo mały zdrowy i podobnie ja u ciebie sprawność fizyczną ma lepszą niż nie jeden starszak:-):-) widać taka uroda naszych dzieci
 
Hej dziewczyny!U nas w Bydgoszczy świeci śliczne słoneczko :-) aż chce się robić przedświąteczne porządki.Niestety przeziębienie wyklucza mycie okien,ale od czego ma się kochającego męża :-) Zaraz po świętah zaczynamy remont,ale będę musiała wyłuskać trochę czasu na badanka i ponowna wizytę do gina,żeby powiedział kiedy możemy starać sie o dzidzię :-) Gorąco pozdrawiam :-)
 
Hej Dziewczynki,

Moje Szczęście troszkę usnęło więc podczytuję.

Napiszcie mi jak z tym żelazem, bo widzę, że rozmawiacie na ten temat. Jest nadzieja, że samo się wyrówna jakoś czy trzeba z tym iść do lekarza??? Ja po porodzie żelazo mam chyba w najniższych poziomach. Czy to jest już równoznaczne z anemią??? Nie toleruję w ogóle tego kupowanego w tabletkach i ono u mnie się chyba nie przyswaja, bo w wynikach nic się nie zmieniło przez dwa tygodnie. Jestem potwornie zmęczona i cały czas nie mogę dojść do siebie. Mam tak przytępione myślenie, że chyba tylko co siódma informacja do mnie dociera, no ale to mam nadzieję samo się cofnie jak trochę wydobrzeję.

Pozdrowionka dla Wszystkich.
 
słuchajcie mam pytanie, dostałam skierowanie na badanie krwi, w tym na USR, jak długo się czeka na wynik?? Kiedyś już robiłam USR, ale nie pamiętam jak długo czekałam na wynik.
 
Witajcie
Wróciłam od gina. Dostałam Sorbifer Durules na podwyzszenie tego żelaza. Mówila ze narazie tylko tym mam sie przejmować. Zrobila mi cytologie i dala skierowanie na usg piersi. Jak tescik bedzie pozytyw to szybko wracac po tabletki na podtrzymanko.

mbieg u nas w Bydgoszczy tez slonko świeci;-) choć przed chwilą lecialam do domu bo padało chwilke. Może mieszkamy na innych końcach Bydgoszczy...

ika_s ja mam żelazo 4,8 przy normie od 11. Dostałam dzis zelazo wlasnie w tabletkach.
 
Cyprysiowa cieszę się że jest tu na forum ktoś z Bydgoszczy :-) Słoneczko troche nas oszukuje :-) ,rano bylo bosko a teraz znika za chmurką :-( Pozdrowionka
 
Czesc Dziewczeta w moim ulubionym kaciku spoleczno-kulinarnym.

A Ty Gabi nie szalej z porzadkami kobieto, bo Ci sie do swiat wybrudzi, a co dopiero przez swieta ;-). A tak naprawde to zazdroszcze zapalu, bo ja niespecjalnie lubie sprzatac :zawstydzona/y:. Chociaz jak jest czysciutko, to oczywiscie bardzo lubie :-D

Tak sobie mysle o BATONIKU... Odezwij sie do nas Kochana! Trzymam kciukasy za Ciebie

Ikus! :-) Fajnie, ze sie odzywasz. Powolenku napewno dojdziesz do formy. A jak ze spaniem? Czy masz mozliwosc wyspac sie jak trzeba czy Malenka ustawia Cie w pionie :-D?

A jak tam nasze nierozpakowane ciezarowy EWA i DAGA???? A moze rozpakowane juz, tylko my nic nie wiemy???

Tolus, Ciesze sie, ze jestes juz w lepszej formie. Tak trzymac!

Dlaczegotak! Ty panikaro! Zastanawialam sie gdzie sie podziewasz, a Ty w szpitalu rozrabiasz. Ale wszystko dobrze co sie dobrze konczy, pewnie, ze lepiej na zimne dmuchac. A na sesje zdjeciowe to pewnie, ze idz!!!! I wklej nam najbardziej ``wypasione``:-D brzucho.
Cyprysiowa, to kiedy tescik ? :-D

Ptaszynka :-) Ja tez chce wiosne!!!!!

Kdziewa! Fajnie, ze sie pojawilas! Zagladaj czesciej, bedziemy na Tobie przeprowadzac kuracje antydepresyjna ;-). A tak na powaznie, to TRZYMAJ SIE!!!

Joas, Berbelek, Mika, Jezyk, Aga, cfcgirl, Muffy, Betii, Gosia, Dorotka, Magda, :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) Sorki jak kogos ominelam... ale rownie mocno sciskam

A gdzie Ewelka? A takze Ewulka????
Trzymajcie sie dziewuszki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
maggie daj spróbować kawałek tego ciasta:-):-) ochoty mi narobiłyście na słóodzkie

Ja również myślę o Batoniku i też proszę odezwij się kochana chociaż napisz tylko że jesteś.

dlaczegotak
a to nas nastraszyłaś całe szczęście że wszystko w porządku ale za to chociaż sobie serduszka posłuchałaś:-):tak:

ika zaglądaj do nas zaglądaj my tu ciepłe fluidki wysyłamy

No właśnie a jak tam nasze ciężar;-)óweczki tulą już swoje dzidziusie czy jeszcze nie jesteśmy ciociami

miroslava
zabij ale ja nie pamiętam ile się czeka na wynik:baffled:

cyprysiowa
no to żelazo łykamy szybciutko bo jak mama zdrowa to i dzidzia będzie miała lepsze samopoczucie:-)
 
Do góry