reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

no dobra piszę
ależ jestem zła
Ja dzieiaj od 7 na nózkach. Młoda obudziła mamusię i zażądała śniadanka. No więc wstałam:szok: a miałam się dzisiaj wyspać, no ale trudno

Dlaczegotak dzięki za info. byłam u połoznej. Zrobiła badania i teraz na wynik czekam. Podobno niekoniczeni to może być od basenu tylko że w ciazy ma się po prostu takie skłonności przez hormony i inne ph. Młoda ma podobno gdzieś tego grzyba więc się nie przejmuję specjalnie

Daguś Ucałowania dla brzuszka. No tak, rozpakuje się jak on będzie chciał a nie Ty niestety.

Ika Mamusiu ty ucałuj stópki małe bo w bobasach stópki sa najfajniejsze:-). wracaj w spokoju do formy. wiadomo te wszystkie stresy, emocje hormony. toż to prawdziwa wojna w organiźmie.

tolka Rośnie Patryczek. Kiedy to zleciało.

gabi torpedo. Gdzie ty masz energię na to wszystko. Północ a ty w łazience. nie mam pytań.

Maggie Skończyłaś już z papierami mam nadzieję. Odpocznij kochana. i działaj działaj. działanie to sam relaks:-D:-D:-D

Więcej nie napiszę bo idę po picku :) no i zrobić jakąś palmę;-)
 
reklama
Dzien dobry...

Gabi ale masz zapał :tak: Mi się nic nie chce. Ani nie chce mi się siedzieć w syfie, ani sprzątać :-D Najgorsze sa okna przez które nic już nie widać a pogoda taka ze boje się zaczynać myć bo zaraz lunie :zawstydzona/y:

Obudziłam się dzis z katarem, oszaleje!!! Powiedzcie czy w ciąży można brac rutinoscorbin? Brałam dotychczas 2 tabletki dziennie, nie chce przestawać zeby sie nie rozchorować ale tez boje się trpoche brac bo moze moze....
 
Palma poświęcona, obiad się gotuje, apotem to już tylko relaks:-)
Cyprysiowa, mi lekarz pozwolił brać rutinoskorbin, więc pewnie maleństwu nie zas:-Dzkodzi.
Kurcze ziemniaki mi wykipiały:baffled: Idę myć kuchenkę.
Miłej niedzieli kochaniutkie!!!
 
już jest ok - chociaż jeszcze 2 razy musi dostać antybiotyk. Chyba się lekarza przestraszyła, że od razu jej się lepiej zrobiło :-D
jak byłam za patologii ciąży to była taka dziewczyna, której robiono hsg - podobno jest to bolesne - ale poskutkowało ponieważ zaszła od razu w ciążę i jak ja wyszłam ze szpitala to ona urodziła synka :-)

To dobrze, że z psiną w porządku :-)

Chyba zrobię to badanie ze znieczuleniem...
Problemu z zajściem w ciążę nie miałam, o to się nie martwię. Dzięki Ci Asiu, buziaczki
 
Berbelku!

W tym adresie zamiast topi powinno byc topic

Ale to chyba ten sam link o ktorym pisala Ci Gabi. Ciekawa jednak jestem jaka jest wyzszosc tegoz badania nad DOBREJ JAKOSCI USG. Moze sie odpytasz gina i da sie tego uniknac? Sama jestem ciekawa...

Miroslava, jak tam, juz po obiadku? Bo ja korzystajac z samotnego weekendu zrobilam makaron z pesto z bazylii, ktore uwielbiam, a chlop nie uwaza...

Wracam wykanczac te matury.... Normalnie juz NIE MOGE!

Ale Wam laseczki pieknie zycze milego i leniwego niedzielnego popoludnia i wieczoru....
 
Hej dziewczyny.Niedawno wróciliśmy z mężem z cmentarza od naszego syneczka.Nie dość,że każda wizyta jest dla nas trudna,to na domiar złego zdenorwawaliśmy sie okropnie :-/ bo ukradli kwiaty z pomnika!Nie rozumiem takich ludzi! Gorąco pozdrawiam was dziewuszki :-) Miłego końca weekendu :-)
 
reklama
Do góry