reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aguś, powinnam przespać cały dzień, to byłoby najlepsze rozwiązanie. Jestem zmęczona tym samopoczuciem, mdłościami. Wiem, że to dobrze,że są, ale niestety przychodzą kryzysy i mój nadszedł. Jak w filmie "Dzień Swistaka". Każdy rozpoczyna się walką z mdłościami i głodem. Jejku, mam brak chęci do czegokolwiek..
 
reklama
EDYTKO!!!!!--------------------------------------------------------------------------------Bądź miła i grzecznaDla wszystkich serdeczna,A zawsze i wszędzieDobrze ci będzie.--------------------------------------------------------------------------------Samych szczęśliwych dni, a czego tylko pragniesz by życie dało Ci.--------------------------------------------------------------------------------Ty obchodzisz święto swoje,Ja na warcie musze stać.I życzenia na tę chwilę,Tylko stąd Ci muszę słać.--------------------------------------------------------------------------------Z okazji urodzin,które są raz w rokuNiechaj będą szczęśliwei pełne urokuSkładam Tobie szczere życzeniaAby się spełniły najskrytsze marzenia--------------------------------------------------------------------------------Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni i każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie!!!--------------------------------------------------------------------------------Dziś Twojego święta pora,Już od rana wielki ruch,Stań przed lustrem, wciągnij brzuch!Jeśli nie chcesz się stresować,Musisz ostro zabalować!--------------------------------------------------------------------------------Niech Ci słonko ciepło gra,niech Twój uśmiech długo trwa,nie trać swej wesołej minki,dziś są Twoje urodzinki!--------------------------------------------------------------------------------W dniu urodzin dużo zdrowia i radościSto lat życia i stu gościWór pieniędzy może więcejJak zamarzysz to tak będzie.--------------------------------------------------------------------------------W dniu tak pięknym i wspaniałym,Życzę ci serduszkiem całym,Dużo zdrowia, sto lat życiaMilion złotych do zdobycia--------------------------------------------------------------------------------Urodzinki, urodzinki, Wszyscy robią słodkie minki Żyj nam długo i szczęśliwie, Pomyśl czasem o nas mile.--------------------------------------------------------------------------------Przy dzisiejszym dniu radości, Życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, Niech Cię radość nie ominie!--------------------------------------------------------------------------------Wszystko co piękne i wymarzone,Niech w Twoim życiu będzie spełnione.--------------------------------------------------------------------------------Choćby była zimna zima, choćby lato męczyło upałem, pozostań taka jak zawsze byłaś,taka jak Ciebie poznałamŻyczę Ci wszystkiego najpiękniejszego!--------------------------------------------------------------------------------W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie. Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym serce marzy !!!Leśny wiatr głośno dmucha, serce szepcze coś do ucha, a me serce nie z kamienia, więc przesyła Ci życzenia.--------------------------------------------------------------------------------Dużo zdrówka i miłości,Mocy śmiechu i słodkości,Mało smutku oraz łezPełni szczęścia jeśli chcesz.--------------------------------------------------------------------------------Sto lat szczęścia pomyślności,szczęśliwej starości,gratulować nie przestanępóki wypić nie dostanęSamych szczęśliwych dni,a czego tylko pragniesz by życie dało ci.--------------------------------------------------------------------------------100 lat życzyć to za mało, 200 by się chciało!--------------------------------------------------------------------------------100 lat !!! 100 lat !!! 100 lat !!! 100 lat !!! Niech żyje, żyje nam !!!--------------------------------------------------------------------------------Ile jest w drabinie szczebli? Ile złodzieje nakradli mebli? Ile ludzi w Ameryce? Tyle szczęścia Tobie życzę!!!--------------------------------------------------------------------------------W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzę Ci serduszkiem całym, dużo zdrowia sto lat życia, milion złotych do zdobycia--------------------------------------------------------------------------------Niech ten radosny dzień.Na zawsze Twe troski,Odsunie w cień.I niech się śmieje do Ciebie świat,Blaskiem szczęście i długich lat.--------------------------------------------------------------------------------ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI -a na wieczór DUUUŻO gości !--------------------------------------------------------------------------------Z okazji urodzin życzę Ci, aby ten cudowny uśmiech częściej kwitł na Twojej twarzy nie podlewany przez żadne łzy.--------------------------------------------------------------------------------Niech ten radosny dzień na zawszeTwe troski odsunie w cień, i niech się śmieje do Ciebie świat,blaskiem szczęśliwych i długich lat!--------------------------------------------------------------------------------Każdego roku o tej samej porze, Każdy Ci życzy co tylko może, Ja korzystając z tej sposobności,Życzę Ci szczęścia i wiele radości.cos komp mi nawala i ni emoge dodawać gifuff,,buuuuuuuuuALe Edytko,,życze Ci aby wszystkie Twoje mażenia sie spełniły,, zdrowia, zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia dla CIEBIe. i TWOJEj mamy teraz najważniejsze,,, dobrych wyników i upragnionego okruszka,,,,,,,,,,,,Dziś Twoje święto..... oby trwało jak najdłużej,,,,,,,Wszystkiego naj, naj życzy kasiek....zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia, zdrowia zdrowia
 
Ostatnia edycja:
Edytko
z okazji Twoich urodzinek życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smak i zapach wielkość natchnienia, a w sobie miłości.
 
Przy okazji witam wszystkie dziewczynki,, chyba nie dam rady wymienic wszystkie, tyle tu nas jest i nie chce nikogo pominać,, wieć witam i stare i nowe,,,,mocno tule,,,,,,,,Co u WAs, troche mnie mało ale to wina że jeszcze nie mam kompa w domu,,, no cóż tak bywa,,,, ale pamietam o was cały czas,,,,,,, co u WAS dziewczynki jakies nowiny???////u mnie jakos leci,, męczą mnie koszmary nocne, codziennie meczy mnie sen ze jestem na usg i wyrok,, poprostu przeraża mnie to,, nawet ni epotrafie się cieszyć,,, boje sie panicznie,, zreszta ja mam zawsze jakos tak bezobjawowo, tzn piersi mni enie bola, ni emdli mnie,,, tylko senna jestem i apetyt, no i sikam jak najeta to wszystko, tak pozatym to nic więcej prucz strachu,,,,,,USg mam * to jeszcze prawie 2 tyg,,,,, masakra,,,,,,,,,,,Igo\r jak narazie zdrowy,,, chodzi do przedszkola,,, ja cos mam ostatni złe dni,, nawet z M się sprzeczam,,,,,,, och ta zmiennośc nastrojów,,,,,,,,,,,,,,Do pracy chodze jak narazie ni eplanuje zwolnienia, nie widze takiej potrzeby,, raczej nie wysiedze w domu,, jak igor i tak chodzi do przedszkola,,,a nie chce go zabierać bo jak dla mnie więcej + to przedszkole,,, zrobił się rezolutny iodważny, przychodzi śpiewa, opowiada, wykonuje prace plastyczne no i przedewszystkim duzo sie uczy samodzielności,,,,,,,, także popieram że chodzi,,,,,,,,zreszta wizyte mam dopiero 22 grudnia,, nic wam nie mówiłam jak mni ei moja kolezanke potraktowała połozna,, ze ni ebedzi enas rejestrowac szybciej bo jak mamy poronic to i tak poronimy,,, pi,,,,,,,a no cóż ona taka zawsze była,,,,, nie kłóciłam sie bo tak chciałam iść,,,,,no ale swoje przebolałam,,,,,,,,,,to tyle z nowości u mnie reszte po staremu??/a co u Ws dziewczynki???Aaaaaga AJ,, co u CIebie?? jak tam Twoje sprawy mam nadzieję,że do przodu,, ALutka jak sie pracuje?? gratuluje wyników,,,Słodziutka jeszcze raz 100 lat,, zdrowia,, usg mam na )8 12 i jak pisałam panicznie się boje,,Ona,, widziałam,ze jesteś juz po 2 usg,, gratuluje kruszynki,, wkońcu ja zobaczyłaś,,hehehAga irl.. jak tam niewytrzymałaś test poszedł w ruch,hehe masz jakies objawy??Syla,,,,trzymam nadal kciuki,,,Karolka,,skarbie a u CIebie jak tam byłas u lekarza,,NIUSIA MAła,, co u WAS,, coś was mało dziewczyny ,, zreszta sama mało tu jestem????Zafasolkowane...jeżyk Miglak, also , anesto, Ona, Gabi, Guśka, Mirka, Mordoklejka, alla, kurcze tyle was jest ze ników nie pamietam,,,gapa ze mnie,,ale na mysli mam wszystkie,, dbajci eo siebie,,,,,,,,,Mirus jak KotekWróbelek jak spaiki?? juz niedługo wracacie do Polski,,DILAJLa,,, a Ty jak się czujesz, SELENKO???????/BUZIAKI,,,, jak tam?? objawy męczą CIĘ,,,,,,, jak córa cieszy sie z rodzeństwa???/pozdrawiam,,,,,KAsik, CYNICZNA pyzunia,,, i wszystkie niewymienione goraco pozdrawiam,,Nowe dziewczynki mocno tulę,, MARLENKO DLA CIEBIE OGROMNY BUZIAK...co u CIEBIE..????
 
Ostatnia edycja:
Wiaj Kasiu. Tak , męczą, męczą. Ja USG mam 5 grudnia. I czekam ze strachem i niecierpliwością. jestem w domku na L4, lekarz Mnie nawet nie pytał czy chcę, o prostu KAZAŁ siedzieć w domku i dbać o siebie. Dobrze zrobił, bo nie wiem jak wysiedziałabym te 8-9 godzin przy komputerze, ze złośliwymi czasem klientami i tymi mdłościami. Nie lubię nie pracować, ale zrobię wszystko co mogę, aby się udało tym razem.

Pogoda za oknem nie nastraja optymizmem. Jak pewnie sama widzisz. Dzis odbieram wyniki TSH i ft4, oby były w normie. Leki grzecznie biorę.

Pamiętam jak moja Ola była w przedszkolu. Jestem zdania ,że dzieci uczą się tam wielu ciekawych rzeczy , a przede wszystkim samodzielności. Miała byc jedynaczką,a tu taka niespodzianka! Moja córka wie o ciązy, ale chyba też boi się cieszyć póki co. Jeszcze będziemy się cieszyć i to bardzo. miłego dnia Kasiu. Do zobaczenia.
 
Ja tylko dziś Was podglądam.. wybaczcie mi:zawstydzona/y::-D

I z taką miła chęcią czytam życzenia sierowane do mnie!!!!:rofl2::-D:-):tak: Jejku jakie to miłe uczucie! Dziękuje Wam serdecznie za każde z osobna i za wszystkie RAZEM! Cieszę się ze jestem z Wami.

Buziaczki.
Teraz zmykam z domku i nie wiem kiedy do niego powrócę....

Gabi juz czas być coś napisała :zawstydzona/y:
 
no to jak zwykle spadam do pracy....
Kasiek musisz być dobrej myśli!!!! i czekamy po usg na zdjęcie Twojego maluszka:tak::tak::tak::tak:

buziaczki i do jutra
 
przede wsystkim słodziutka - jak ja bym chciał mieć twoje 27 a nie swoje 31 to normalnie aż boli - ciesz się że masz jeszcze tyle czasu przed sobą, wszystkiego najlepszego i zdrowej fasolki a potem zdrowego maleństwa ci życzę z całego serca

krawczykowa11 masz 100% racji, kobiety po kilku poronieniach maja bardziej pod górkę niż my po jednym

doti82 moim zdaniem dobrze ci dziewczyny radzą, idź koniecznie zrobić usg dopochwowo żeby wszystko było wiadomo, a z aktywością fizyczną to zależy, więc najlepiej jaky ci lekarz powiedział co możesz,
lepiej dmuchać na zimne. a twój mąż z tymi kluczykami to miał fajny pomysł:-)

modroklejka trzymam kciuki, i zbieram siły:-D do pracy nad nową fasolką zgodnie z twoim zaleceniem, czego na pewno bym nie robiła gdyby nie kobiety na tym forum:tak:
 
hejka!!!

Byłam dzisiaj na badaniu cukru w krwi po obciążeniu 75g glukozy. Na czczo miałam 80,4, a po 120 min od tego świństwa 189,6. Jutro idę po skierowanie do diabetologa:-(
 
reklama
Edytko!!!!

Cóż by Ci życzyć, kiedy życzeń tyle
na każdej kartce, tu wszędzie.
Każdy Cię kocha i życzy mile
cóż moje słowo znaczyć tu będzie?
Wiec ślę Ci jedno życzenie małe:
BYWAJ SZCZĘŚLIWYM PRZEZ ŻYCIE CAŁE no i proszę jeszcze skromnie:
nigdy nie zapomnij o mnie!

Zobacz załącznik 102428
 
Do góry