reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Edytko i ja się dołaczam do życzeń. Wszystkiego naj naj naj, optymizmu, wiary w lepsze jutro i spełnienia najskrytszych marzeń. Oby każdy dzień przynosił Ci i Wiesiowi wiele niespodzianek i radości.:-):-):-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)
 
reklama
Słodziutka,wszystkiego naj naj i wiesz czego oczywiscie:tak:

Wykapię się i zaraz idę.Dziewczyny jeszcze sie tak nie denerwowałam,nawet wtedy jak czekałam czy będzie serduszko:zawstydzona/y::no: Łzy mi same ciekną.O rany.
Pa.Odezwę się.
 
Gabi wierzę w to że boisz się panicznie. Pomodlę się za Was, oby wszystko było dobrze. Tylko proszę daj znać co i jak. Trzymam kciuki. I nie płacz...tulę wirtualnie.

Dziękuje :rofl2::-D:-) za życzonka!
 
Edytko życzę ci wszystkiego co tylko sobie zamarzysz.... i ogromnej wiary w lepsze jutro... i abyś była z nami... nawet jak będziesz miała nas juz dość!!!!
 
tak wogóle to dzień dobry wszystkim....

Właśnie wróciliśmy od Pani Genetyk.... i co??? oczywiście wszystkie badania mamy dobre i kariotyp jest idealny:sorry2:
nie wiem czy się cieszyć bo juz wszystkie badanka zrobione i nic.... tak więc dołączam do kobietek u których przyczyny nie znaleziono..... może to i dobrze....

chyba pozostało nadal mieć nadzieję....
 
Edytko Nasza Kochana.......
Niech wszystko co złe daleko odleci...
Niech Ci zawsze słonko świeci...
Niech na zawsze serce Twoje będzie szczęściem przepełnione...
Spełnienia Wszystkich marzeń,zdrówka i umiechu na twarzy......
Sto lat,sto lat ....niech żyje żyje nam.....niech żyje nam!!!!!!!....a Kto?....Nasza Kochana Słodka Edytka.....
 
Kochana Edytko


Z okazji urodzin już pewnie dostałaś życzenia ...
wszystkiego najlepszego od innych -
ja wiec życzę Ci tego samego
ale ... 2 razy więcej !


Witam serdecznie reszte koleżanek. Trzymam kciuki za Ciebie Gabi. Szafirku, milczysz. Aguś AJ :-)
 
reklama
Do góry