reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam dziewczynki wtorkowo,
Gabi piękny rysunek...ech moja na razie maluje tylko po podłodze, ścianach i meblach....kiedy idziesz do ginka na pomiary szyjki?

szafirku co do betki to od ostatniego wyniku chyba ok 4tys miałaś do tego 8tys 590 ile dni mineło? Jesli ok 5 to chyba rośnie prawidłowo...co najmniej 66% w 72 h, a >6tys może nawet ciut wolniej....

Kingus o ile pamietam ty niedługo idziesz na monitoring bo juz 11dc..ech ale leci, no nie?

Modrolkejka...poleżakujesz troszke i sie łozysko ułozy, trzymam kciuki :-)

Doti mi dała ginka L4 w 4t3dc bo miałam betkę zrobiona i nie dyskutowała...no i goraczke miałam,,,,z niewiadomych powodów...a teraz to ide i od drzwi sie pyta czy chcę na L4 heheh
 
reklama
witam
a ja od dzisiaj mam wolne az do grudnia ...supcio na 13-nasta ide do gin

przytulam nowe dziewczynki

gabi kciuki zaciskam ...swietny rysunek

Edytko z okazji twojego swieta zycze Ci spelnienia marzen rozwiazania wszystkich problemow samych sukcesow zyciowych
40.gif
 
Ostatnia edycja:
witam

Edytko, składam Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji Twoich 18 urodzin, dużo zdrówka, siły i mnóstwa pomyślności w najskrytszych marzeniach.

a ja chora, gardło boli niesamowicie.... mleko z masełkiem czosnkiem nie pomaga, jakieś inne skuteczne metody domowe?
pozdrawiam zimowo
 
sto lat sto lat niech zyje zyje nam
sto lat sto lat niech zyje zyje nam
jeszcze raz jeszcze raz niech zyje zyje nam
niech zyje nam a kto? edytka:)
niech jej gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie nigdy nie zagasnie a kto z nami nie wypije niech pod stolem zasnie
a kto z nami nie wypije niech pod stolem zasnie
sto lat sto lat sto lat
sto lat niechaj zyje nam

 
dobra ja uciekam...
srednia corka cos mi sie rozkalda....gardlo zawalone ma i powiekszone wezly chlonne ale nie ma temperatury....na angine mi by to wygladalo ale goraczki brak....moze jakis wirus...no nic...podejde z nia do lekarza moze...a dzis miala miec szczepienie....ech no....
dzis znow zalatany dzien bede miec.....ech...jak dla mnie czasem doba powinna miec conajmniej 72 godziny....
dobra lece.....reszte trzeba do szkoly zawiesc....
aaaa dzis mam wolne od robienia obiadu bo mam od wczoraj hehhehe....cale szczescie....jedno do przodu:):):)
pozdrawiam i milego dnia zycze.....
 
Witam kochane dziewczynki!
Tak Aguś Irl usłyszałam i na BB i na NK:rofl2::-D Dziękuje ślicznie za pięknie odśpiewane stooo lat!!

Marzenko tak się cieszę że będzie Cię teraz wiecej! Dziękuje również za życzonka!

guska śliczne dzięki a Wam zdrówka zyczę!

Gabi kciuki zaciśniete!! Jak przyjdziesz mów co i jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkie nie wymienione całuje w czółka..

zmykam pod prysznic
 
Krawczykowa (Basiu) raz jeszcze dziękuje za życzenia! I narzekaj ile wlezie. Po to tu jesteśmy by wysłuchać, pomóc, otrzeć łzy, czasem zganić. Jeśli masz ochotę płacz, śmiej się. My będziemy tutaj i pomożemy Ci w tych trudnych dla Ciebie dniach. Przybliż może dziewczynkom i mi Twoją historię. Może porób badańka odczekaj jeśli wszystko będzie z badaniami OK.. z 2 czy 3 @ (lub tyle ile potrzebujesz) i do dzieła. Każda z nas po stracie różnie zaczeła działać. Wszystko zależy od zaawansowanej ciąży w jakiej się było, od ilości badań, od naszego samopoczucia fizycznego czy psychicznego. Ale póki co pisz do nas. Zobaczysz jak pomaga.

Doti witam nowa koleżankę. Wydaje mi się, że na usg nic nie będzie widać bo jest to jeszcze młoda ciąża. Ale lekarz powinien dać Ci L4. Trzymam kciuki by teraz wszystko było OK.
 
reklama
Do góry