reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pozdrawiam kochaniutkie Przyszle i te juz prawie grubaski. Zrobilam badanka i niby nie mam bakterii w pecherzu. Ale moj znajomy lek. internista mowi ze on juz wie, a ja strasznie sie ciekawie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
enka nie latwy egzamin ale co tam....moj angielski jest w porzadku wiec chyba nie mam sie czym martwic....poucze sie troche i bedzie ok....:):):)
juz sie naszykowalam i lece na cytologie,.....jak wroce to wam powiem jak to badanie wygladalo.....hehehh....sama sie smieje do siebie jak pomysle ze lekarz rodzinny pobiera to( no kobieta dzis bo moj jest facetem i takiej probki tu nie pobierze zawsze dadza kobietE)
IDE
 
enka nie latwy egzamin ale co tam....moj angielski jest w porzadku wiec chyba nie mam sie czym martwic....poucze sie troche i bedzie ok....:):):)
juz sie naszykowalam i lece na cytologie,.....jak wroce to wam powiem jak to badanie wygladalo.....hehehh....sama sie smieje do siebie jak pomysle ze lekarz rodzinny pobiera to( no kobieta dzis bo moj jest facetem i takiej probki tu nie pobierze zawsze dadza kobietE)
IDE
ale sie zdziwilam :baffled: ze to lekarz rodzinny pobiera próbke do cytologii. no niezle...:-)
 
Króliczku przytulam Cię mocno. Ja tu trafiłam po drugim poronieniu i gdyby nie dziewczyny to nie doszłabym tak szybko do siebie. To forum działa jak terapia grupowa.

Kasik, ten Twój gin jakiś dziwny. Mój za każdym razem mi powtarzał, żeby kwas foliowy łykać, ja już 2,5 roku łykam, bo zaczęłam 3 miesiące przed pierwszymi starankami. A do tego mój gin jest dr nauk medycznych więc kurcze ufam mu. Poza czytałam, że w stanach kwas foliowy od iluś lat dodają do mąki i od czasu kiedy tak zaczęli robić to zmniejszył się odsetek dzieci z wadami chyba cewy nerwowej (bo na to m. in. działa kwas foliowy). Jeszcze nigdy się nie spotkałam z opinią, że się odchodzi od brania kwasu foliowego.

Katia, ja właśnie dzisiaj się pierwszy raz na majóweczkach odezwałam. A czemu robisz amniopunkcję? Będę oczywiście trzymała kciuki, żeby wszystko było ok. Buziaczki.

U nas straszna pogoda dzisiaj, w nocy to tak wiało, że aż się budziłam, choć zazwyczaj mam twardy sen. Pewnie do tego też się moja wątroba przyczyniła, bo bolała, że aż melisę sobie o 2 w nocy parzyłam. Teraz jest już normalnie ciemnica i pada, a wcześniej to grad padał. Lecę robić obiadek, bo niedługo mężuś wraca.

Dzisiaj się jeszcze mega przestraszyłam, normalnie myślałam, że ktoś mi się do mieszkania włamuje, a się okazało, że to moja "ulubiona" sąsiadka, która sprząta też u nas w bloku. Właśnie sprzątała tak głośno, żeby wszyscy słyszeli, a ja poleciałam po klucze zamknęłam się na jeszcze jeden zamek i na taki suwak, co podejrzeć można kto to jest za drzwiami. Wystraszyłam się, że szok.
 
enka co u mnie? chyba dobrze ... :-)..ale dzis w domku fajnie...dzidzia spi a ja moge poleżeć.....zjadłaby cos ale nic mi nie pasuje buuuuuuuu

co do kwasu foliowego, to każdy lekarz kazał mi brać!!!!!...a bylam u wielu ...
 
Cześć.Pewnie dużo od wczoraj naskrobałyście.Postaram się przejrzeć.Od uniesionej do kompa głowy tak mnie kark boli,że całą noc nie spałam.Pozdrawiam.
 
Uff,przejrzałam.Doczytałam,że fasolka Pixeli pięknie pływa:-D Akurat to wiedziałam,bo mi się ...śniło.I jeszcze,że u Aga irl też ok:-D:confused:
Na razie zmykam.Buziaki dla wszystkich.Papa.
 
reklama
ha wrocilam....
tak wiec faktycznie badanie na zwyklej kozetce....przy uzyciu jednorazowego plastikowego wziernika....nie bylo tak zle.....a dowiedzialam sie ze w moim wieku nalezy cytologie powtarzac co 3 lata....mlodsze co 5 lat heheheh.....a nie jak w polsce co roku....ja jak bralam tabletki to co pol roku mi robili.....ech.....
noooo....i wynik pojdzie do mojego lekarza rodzinnego i do mnie na moj adres....i wrzuca mnie do systemu i lekarz bedzie pilnowal kiedy robic ten test:)
 
Do góry