reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
króliczku tule cie jeszcze raz....ja na tym forum tez jestem ....niestety...bardzo mi ono pomaga....jestem tu odkąd poroniłam czyli od lipca....a czerwcówej jest juz 3 tu..catmate, sylvii28 i ty...:-(
ja postarałam sie po 2@ i od razu sie udało...ale miałam sporo badanek i zielone światełko od lekarza, usg itd.... wszystko zalerzy jak szybko twoj organizm zacznie mieć mniej więcej regularne cykle i zaczniesz mieć owu i endometrium jednorodne...ja pierwsza @ dostałam 28 dni po zabiegu, druga 31 dni a trzeciej juz nie :-)
pixella dilajla bardzo mocno trzymam kciuki za wasze fasolki, i wszytskie inne na tym forum, bądźcie przykładem że wszystko w końcu kończy się dobrze
miroslawa dziękuję za dobre słowo, patrzyłam na twoje sygnatury i widzę że już sporo cierpeinia masz za sobą, co tam ja przy waszych historiach
 
Wtam Cię Króliczku i tulę mocno do serduszka. Prosze zostań z nami ( tu bedzie duzo łatwiej - zobaczysz).
 
reklama
Witam Was cieplutko!!! Szczegolnie Domelke, LoretteWiktorie i kroliczka.

Ledwo nadrobilam zaleglosci ( chyba z 15 stron) uffff..... Nie mialam czasu bo we wtorek sie super imprezka nadarzyla!!! No i wracalam to ten snieg padal az musialam wam to napisac( Winko sie lalo). A w srode ledwo zylam i potem do pracy.
Slodziutka ale Ty zarobiona ale milo ze znajdujesz czas dla nas zeby sie przywitac lub napisac metrowego posta :wink:
Aga Irl ale Cie podziwiam, nie jest prosta ta licencja, a jeszcze te Twoje chorobska..... :rolleyes2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry