reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

króliczku to sie cieszę że będziesz mieć dobrego lekarza bo to jest połowa sukcesu, napewno cię odpowiednio pokieruje i pomoże aby następna ciąża zakończyła sięsukcesem
Ja w tej ciąży od samego początku czyli od 16 dnia cyklu brałam już leki na wzmocnienie ciąży ( luteine to jest progresteron, acesan i kwas foliowy ale 5mg)
 
reklama
króliczku tule cie jeszcze raz....ja na tym forum tez jestem ....niestety...bardzo mi ono pomaga....jestem tu odkąd poroniłam czyli od lipca....a czerwcówej jest juz 3 tu..catmate, sylvii28 i ty...:-(
ja postarałam sie po 2@ i od razu sie udało...ale miałam sporo badanek i zielone światełko od lekarza, usg itd.... wszystko zalerzy jak szybko twoj organizm zacznie mieć mniej więcej regularne cykle i zaczniesz mieć owu i endometrium jednorodne...ja pierwsza @ dostałam 28 dni po zabiegu, druga 31 dni a trzeciej juz nie :-)
 
hej dziewczynki,witam sie z Wami! co sądzicie o gin.,,który odradza branie kwasu foliowego w ciązy:confused: bo podobno lekarze od tego juz odchodzą???????????????????????????????????????????????????????:angry:
 
Witam:-)

Króliczku, jestem całym sercem z Tobą...
Ech, jeszcze jedna nocka i mężuś będzie w domciu:-) a dzisiaj, zeby mi sie nie nudziło przyjeżdża do mnie moja mama i zostanie na noc, ale fajnie:-D

Jutro idę do ginka i mam nadzieje, że będzie wszystko ok, bedzie mi robił USG połówkowe, ale juz w zeszłym tyg, lekarze w szpitalu stwierdzili, ze maluch rozwija sie bardzo dobrze.

Dilajla, cieszę się, ze uwierzyłaś, ze tym razem sie uda, wiara to podstawa.

Kasik, ja tam nie wiem, ale nie spotkałam sie jeszcze z opinia, ze kwasu foliowego nie brać w ciąży, właśnie odwrotnie, wszyscy lekarza zawsze mówią, zeby jednak brać.

Pixelko, super, ze masz L4, w końcu odpoczniesz no i Wiki [pobedzie z mama w domu:-)
 
no właśnie dzisiaj bylam u niego,i też sie dopytywałam o on ze nie brać:no: :baffled:,troszkę mnie to irytuje ,chyba będe brała bez jego wiedzy,albo zmienię lekarza:confused:
 
hejka jestem na chwilke....
ja oczywiscie w biegu caly dzien...ale....zalatwilam dzis sporo...zrobilas specjalne zdjecia do licencji i oplacilam specjalny podatek...i juz mam wszystko gotowe....a po niedzieli moj sasiad ktory tez jezdzi na taksi w tej samej korporacji bedzie ze mna jezdzil i pokazywal wszystko to co najwazneijsze i to o co beda mnie pytac na egzaminie:)
co do kwasu foliowego...hmmm...teraz zawsze kaza brac...ale...ja jak rodzilam swoje dzieci to nie bralam bo nikt nawet nie mowil mi o tym
 
reklama
Czesc babeczki dawno tu do was nie zagladalam i trudno nadrobic zaleglosci bo duuuzo piszecie:tak:ale chociaz pare stron ogarnelam:tak:

Widze ze niestety nas tu przybywa... sciskam i przytulam króliczka... zobaczysz kochana jeszcze zaswieci dla Ciebie sloneczko.

Kasik84 ja proponowalabym zmienic lekarza bo opowiada Ci jakies herezje...ja jestem po dwóch poronieniach i pierwsze co mi lekarze zalecali to zwiekszenie dawki kwasu foliowego z 0,4mg do 5 mg!!bo to bardzo wazne! znam lekarke która nawet mimo braku jakichkolwiek wskazan przepisuje w tej duzej dawce bo uwaza ze krzywdy tym nie zrobi a jedynie pomoze:tak:przeczytalam mnóstwo artykulów i naprawde badania potwierdzaja to ze kwas foliowy powinien byc przyjmowany...

also jak sie czujesz kochana??Jestesmy na podobnym etapie tez jestem na majówkach ...ja ostatnio troche sie martwie bo jakos tak plasko wygladam prawie wcale brzuszka nie mam a jak sie poloze na wznak to juz zupelnie deska:-(no i umieram ze strachu bo w przyszlym tygodniu mam amniopunkcje...o zgrozo:szok:mam nadzieje ze przejda Ci te niestrawnosci...pij sobie rumianek moze bedzie lepiej ale to pewnie te grzyby sa bardzo ciezkostrawne:baffled:
 
Do góry