reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dziewczyny uspokujcie się troche nie było mnie tylko jeden dzień (pławiłam sie w luksusie posiadania wody:-D) a tu tyle że:szok::szok:

W ogóle to miło mi jeżyk- Agnieszka (brzmi prawie tak samo;-))

batoniku
kochana nie wiem co ci napisać brak mi słów czuje się tak strasznie bezsilna że aż mnie to przeraża, trzymaj się kochana cieplutko i pamiętaj że masz nas.

Witam nowe dziewczyny szkoda że też przez to musiałyście przejść

ika depresja poporodowa minie (sama przez to przechodziłam) a potem to już tylko sama radość i wklej nam zdjęcie Marysi jak znajdziesz wolną chwilkę

tolka dużo uścisków dla ciebie i dla synusia zobaczysz wszystko będzie dobrze:tak:

muffy To do pracy!!!!!! a kysz z forum czekamy na małego muffinka:-)

Buziaki dla wszystkich niewymienionych idę poczytać dalej

A my znowu się staramy i nie staramy (raz żywioł raz zabezpieczenie) zobaczymy co będzie

daga
No to zobaczymy czy dzidzuś usłuchany i czy już od początku będzie musiał mieć swoje zdanie:-D
 
hej hej
Dziewczyny, normalnie doczytać was nie można, tak pędzicie.

Dlaczegotak mam pytanko??? dostałam od gina zkierowanie na badania bo pojawiły mi się jakieś upławy dziwne. Powiedz mi jak to jest z tą grzybicą czy jak ją zwał. Trochę się martwię bo mój gin na długi urlop idzie i jak wyjdzie coś nie tak to nie wiem.
Już mi się stresor włączył. Może to przez ten basen?
Kurcze nigdy nie miałam takich historii, no i boję się czy mlodej to nie zaszkodzi.
:no::no::no: wiem wiem marudzę ale proszę oświeć mnie troszkę

pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
Obiecuję nadrobić was w niedzielę:sorry2:.z czytaniem i wogóle.
 
Napisał Aga1108
Dorotko - staraj się ograniczyć picie mięty, podobno w ciąży lepiej jej nie nadużywać.
Mnie też nie smakowała normalna czarna herbata i wówczas piłam HERBATKĘ dla KOBIET W CIĄZY I TRYMESTR firmy BIO- ACTIV, mnie osobiście bardzo smakowała - lekko owocowa i dodatkowo ma imbir w składzie więc hamuje mdłości.

Imiona....to już wiemy, że:

Cyprysikowa - Kamila
Gabi - Gabriela
mbieg - Magda
Meggie - Małgosia
Aga - Agata


Berbal - Basia, miło mi :biggrin2:


Ach no i
ptaszyna to Aga :)
 
Cyprysikowa - Kamila
Gabi - Gabriela
mbieg - Magda
Meggie - Małgosia
Aga - Agata


Berbal - Basia
ptaszyna to Aga :)
jeżyk- Agnieszka (brzmi prawie tak samo;-)
 
witam dziewczyny! Nadal 2w1:-(
..i nic nie rusza:-:)-(
Wczoraj wieczorem dzwoniłam do gina(bo miałam na 14-szpital ),powiedział,że skoro czuje ruchy to znaczy że dzidzia ma jeszcze tlen,i jest ok...No i nie kazał dzisiaj się wstawiać,tylko w sobotę do południa..A juz miałam takiego stresa wczoraj że hej!!:baffled:
Powiedział tez że dobrze się nawet składa..bo mieli taki nawał w tym tygodniu,ze z Chopina(w Rz-wie.) przewozili na Lwowską...No a dzis ma byc dużo wypisów..tak że jutro powinno być luźniej:happy2:
Więc dzis na spokojnie spakuje młodego do babci,bo tam pewnie będzie..(napewno od poniedziałku..),a i wydepiluje sie tu i ówdzie;-)..
dzis ma moja siosrta urodziny (30!),i chciała "prezent"na dziś...ale pewnie nic z tego:happy2:..chyba żeby..:confused::blink:???
A mnie gardło boli że coś okropnego!!:wściekła/y:,nie mogłam spac ..bo tak cholernie bolało!!Oby mi przeszło..bo niechciałabym później zarazić noworodka:szok:,zaraziłam się od Alexa..bo on tylko mamusia,mamusia..i śpi ze mną..(te parę dni,co jest chory),Na szcęście przechodzi mu..

Ciekawe jak Daga?..moze już???
Pozdrawiam was wszystkie kochane...oczywiście witam tu nowe przybyte-będzie dobrze!
Zafasolkowanym i jeszcze nie..życzę udanego weekendu!!! I Slicznej Palemki!!:tak::happy2:
 
Jezyk niestety, mojego mężulcia, to ja jedynie wieczorem widzę, jak wraca z pracy...Więc cały domek na mojej głowie Ale ja sie dobrze czuję, więc po kolei systematycznie sprzątam, uwielbiam to robić :-) Ale za to, jutro, zapędzę moją mamę do mycia okien (sama się zaoferowała) Powiedziała, że jak umyję chociaż jedno okno, to po mnie :-D
A moje imię, jak łatwo się domyśleć to Mirka, ale dla przyjaciół ( w tym oczywiście dla Was) MIKA. Tak wołają na mnie od lat i jak ktoś do mnie mówi Mirka, to jakoś dziwnie się czuję, jakby to było do kogoś innego.
Życzę wszystkim miłego dzionka!!!!!!
Całuski!!!
 
witajcie :-) ja mam na imię Ewelina :-)

u gina było spokojnie :-) lekarz w sumie nic nowego Nam nie powiedział bo On sam za bardzo nic na ten temat nie wiedział :no: Ja Mu opowiedziałam to co się dowiedzieliśmy od tej lekarki :tak: dostałam urosept- bo mam bakterie w moczu :-( miała któraś z Was też je przepisane ?? a tak to dobrze Patryczek podrusł w półtora tygodnia z 1435 g do 1680 g ;-)

cfcgirl - piękny wiersz :tak: ale już niedługo będziesz miała swoją kruszynkę :-)

Ika - popieram Twoje zdanie na temat aniołka :tak: Mania to Mania :-)

muffy - straszne rzeczy :wściekła/y::no: w Polsce są normalne warunki :tak:

Miroslava1979,maggie,Gabi,mbieg,berbel,Cyprysiowa,jezyk,daga.p. - :-)

post_ptaszyna - to pewnie przez basen :tak:

ewa33 - trzymam kciuki za dzisiaj :tak::tak: bedzie dobrze zobaczysz ;-)

pozdrawiam pozostałe dziewczyny :-) buziaczki ;-);-)
 
reklama
Do góry