reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tolka jak się trzymasz,jak wizyta u gina? Pewnie podczytujesz co u Zosi,a tam nieciekawie było:baffled: Ale zobacz tego bloga,malutka Wiktoria lada dzień wychodzi do domku !!! Urodziła się w klinice w Monachium,rodzice specjalnie tam pojechali,żeby się tam urodziła i miała od razu operację serduszka.Pozdrawiam i daj znać.
 
reklama
Witajcie mile Panie,

Ja dzis w dobrym nastroju, bo test OWU MAM POZYTYWNY :-D:tak: i to znaczy, ze mam owu i sa jeszcze szanse na te grudniowki hehe :-) A juz mialam go nie robic, ale po poscie Dagi mnie ruszylo no i... :-) Teraz przytulaki, bo sluz tez dostalam, tylko tempka mi jeszcze spadla:baffled: do 36,5 Czy to normalne? Ale tak, czy siak moj L bedzie wykorzystywany do upadlego :tak::-D

Miroslava- ty sie kobieto nie przemeczaj! Zostaw podlogi i poczytaj ksiazke!!! ;-)

Ika- duzo cierpliwosci Ci zycze. Pomysl, ze masz swoja krolewne przy sobie i mozesz ja zawsze przytulic kiedy Ci zle :tak::-) Caluski dla was kobietki :)

Dagus- dzieki za motywacje i trzymam kciuki za Jasia!!!! :tak:

Aga- ja nie myslalam, ze tak pozno dostane ta owulke :baffled:, ale dobrze, ze ja dostalam (boli mnie brzusio) :-)

Dorotka- z tego co wiem, to trzeba pic co najmniej 1,5l dziennie, by dzidzia miala w czym plywac! Ja podczas moich 2 ciaz moglam przyjmowac tylko wode evian i herbatke dilmah- mocna- wiem, ze nie zdrowa ale inna byla oddana :)

mbieg, gabi :-)
 
Muffy - spadek temp. świadczy o owulacji, po owu. powinnaś zaoberwwać skok temp. do góry:tak:...gratulacje, a teraz do dzieła;-):-)
 
Muffy, dzięki za troske, ale niestety, muszę podłogi pomyć, bo mi się tu jakieś koty na niej mnożą :zawstydzona/y:
Dziewczyny, a próbowałyście zieloną herbatę? Ja przed ciążą bardzo jej nie lubiłam, ale teraz piję, smakuje mi i działa podobnie jak kawa, a jest o 100% zdrowsza, polecam:tak:
 
To juz rok jak niebu Cię oddałam
zamiasta moich cieplych ramion
Anielskie skrzydła Cię tula gdy placzesz
Nie było dnia bym o Tobie nie myślała
bym nie tęskniła ...

Gdzie jesteś Aniołku i dlaczego nie przy mnie
Moje Anielskie macierzyństwo mi tylko zostało
A teraz gdy znowu dane jest mi byc Mamą
Tęsknie za Tobą jeszcze bardziej

Pocałuj mnie w nocy i dotknij mego serca
przyjdź do mnie we śnie i tęsknotę mą zabij
Przytul się do mnie i tak juz pozostań
Na zawsze, na wieki

Mojemu Aniołkowi (*)(*)
 
Cfcgirl ale mnie wzruszylas! Twoj Aniolek wrocil do ciebie i juz niedlugo go bedziesz tulic w ramionkach :tak: pozdrawiam :-)

Aga- ja tak sie ciesze z tych 2 kresek na owulke, ze az mnie od srodka rozpiera :-) myslalam, ze w tym cyklu nie bedzie znow owu, a tu taka niespodzianka. Mam nadzieje, ze uda nam sie wstrzelic hehe
 
Daga trzymam kciki :tak:

Muffy do dzieła. Może spotkamy się na grudniu ;-)

Cfcgirl
[*] Dla Twojego Aniołka

odebrałam 2 wyniki. Morfologia i OB. Troche mnie zaniepokoiły, nie sa napewno idealne.
W morfologii w sumie wszytsko w granicach poza HCT (granice sa od 37.0 - 54.0) a ja mam 36.3 no i OB Mam 13 a powinno być <12 :-( Co to może oznaczać?
 
Muffy- przez nalbliższe dni czeka Cię praca, praca, praca....oczywiście twórcza, będziesz rzeźbić swój mały cud, więc nie pisz do nas teraz, tylko DO DZIEŁA!!!!!:-D
 
reklama
cfcgirl- rzeczywiście śliczne słowa.
U mnie rok mija dokładnie w Dzień Wielkiej Nocy- 23 marca. Boli, ale już mniej. Nie wierzę, że Mania jest tym Aniołkiem i nigdy jej tak nie nazywam. Płaczę jak tylko ktoś tak do niej powie, bo Ona żyje, a tam gdzieś jest nasze pierwsze Dziecko- mały okruch, nasza część i to wszystko już nie wróci. Tęsknię, ale mam nadzieję, że nie cierpiał/ła i tak to sobie wytłumaczyłam. Nie zabiło przecież serduszko??? Ciągle pytam dlaczego, ale nie znalazłam odpowiedzi. Może nie potrafiłam znaleźć.
Wiem jednak, że Wygrałam. Wygrałam niemal Walkę z bólem, żalem, złością, cierpieniem i samą sobą. Choć dziś jeszcze wszystko boli po porodzie i fizycznie i psychicznie, wiem i czuję, że Mania przewartościowała Całe moje życie od pierwszego dnia ciąży aż do dziś.
Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi, że będę tak bardzo kochać- nie uwierzyłabym.
 
Do góry