reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale sie uśmiałam hehe ja tez cały czas czytalam MORDOKLEJKA ale najbardziej rozbawila mnie Joasia zwracając uwage ze to Modroklejka hehe

Wiecie co normalnie zaczełam panikować :zawstydzona/y: Jestem po pierwszej @, sumie lekarz mi mówil ze mówi sie ze 3 mies trzeba odczekac ale jak zdarzy sie szybciej to sie nic nie stanie, dobrze sie czuje i psychicznie i fizycznie, jutro ide robic badania no i w tym problem. .. Pomylilam sie w obliczeniach, niewiem jak to zrobilam ale bylam przekonana ze w plodne mam w przyszlym tygodniu a mialam je teraz i chyba juz po fakcie :zawstydzona/y:Fakt ze nawet myslelismy zeby spróbowac szybciej ale teraz mam naprawde panike...:szok:
 
reklama
Hejka kobitki.

Modroklejka - Witaj i współczuję straty. Ja tez bym Ci radziła zrobić dokładne badania. Wiem, że to czekanie jest trudne ale może się okazać iż wszystkie te tragedie przez jakieś głupstwo i da się ich uniknąć.

Batoniku - bardzo Wam współczuję straty... Przytulam mocno.

Mbieg - też zmieniłam lekarza prowadzącego po tym co się stało. Niby cieszył sie wspaniałą opinią ale teraz gdy mam porównanie to stwierdzam, że się nieumywa do obecnego

Elajza - przykro mi, że spotykamy się w takich okolicznościach. Mam nadzieję, że znajomość z nami pozwoli Wam przejść przez ten trudny okres i niedługo zobaczymy Twój suwaczek.

Muffy - mój młody wg USG poczatkowego jest 2 tyg spóźniony więc wychodzi na to jakbym jajeczkowanie miała przed samą @. Radzę Ci - molestuj chłopa co 3 dni przez cały cykl to się wstrzelicie w owulkę.

Gabi - niechodzi o to kiedy (bo babkom w mojej rodzinie to "korek" najczęściej idzie z wodami - podobno) ale ta kolorystyka...

Berbelku - ja dostałam skierowanie na cyklomegalie, mykoplasme i ureoplasme.

Aga - cos Ty. Młody się zaparł i będzie siedział do bólu.

Toluś - trzymam kciuki za "kruszynka" i jego rodziców. Napisz koniecznie co gin powiedział.

Maggie - ja zawsze byłam "wąskodu***sta" więc pewnie wszystkie bebechy ze mnie wyjdą przy tym porodzie.

JoannA - jak tam boczki? Bolą??

Dla reszty dziewczynek - :-D:-D:-):-):-D:-D

Miłych snów
 
Daga- OK Pani profesor :-) nie odpuszcze mu az do @ hehe, o ile wczesniej ode mnie nie ucieknie ;-)

Joasia- juz tak myslalam, o tych wspomagaczach, ale jest jeden problem- mieszkam w londynie, i tu trudno o jakakolwiek opieke medyczna :-( 17 ide na wizyte do gina na ktora czekalam 2 miesiace :wściekła/y: Paranoja! Ale 20 jedziemy do polski, wiec odwiedze swojego gina :-) A jakie leki bralas i jak, jesli moge wiedziec?:-)

Dziewczyny ja mialam wszystkie mozliwe badania, oprocz genetycznych i tego z kontrastem (zapomnialam skrotu) i wszystkie wyszly DOBRZE. musze wyblagac te matoly tu (czyli lekarzy) o skierowanie na badania hormonalne. :no:

Milej i udanej nocki zycze :-)
 
MODROKLEJKA- to sa badania ktore mialam po 2 poronieniu:
- cytomegalia IgG, IgM,
- toxoplasmoza IgG, IgM,
- przeciwciala antykardiolipidowe IgG, IgM,
- antykoagulant tocznia,
- przeciwciala przeciwlozyskowe,
- prolaktyna,
- TSH,
wymaz z kanalu szyjki
- posiew ogolny,
- UroGin- to jest multi test na: chlamydia, ureoplasma, mycoplasma genitalium i hominis, gardnerella vaginalis, neisseria gonorrhoeae, trichomonas vaginalis, HSV I/II, candida albicans.
Do tego jeszcze posiew moczu i hormonki w odpowiednim dniu cyklu!
Wszystko wyszlo super i nie mam nic!!. Pozostaje mi chyba tylko histeroskopia :-(

Mam nadzieje, ze Ci troszke pomoglam i bardzo Ci wspolczuje Twojej straty :-( pozdrawiam i przytulam :tak:
 
!!!!!!!!!!!!!!
Zapomnialam dodac, ze po 2 poronieniu trzeba wziasc zaswiadczenie od gina i badanka WSZYSTKIE sa za darmo!!!:tak: (jedyne co jest pozytywne w tym wszystkim) A tak to Trzeba zaplacic az 1000zl! :wściekła/y:
 
hej
to ja wskakuję pierwsza dzisiaj :)
Melduję że wszystko przeczytałam :nerd: i wszystkie was całuję i pozdrawiam.
Muszę do pracy się zbierać a tak chciałabym napisać więcej:sorry2:.

Melduję że w Krakowie wiosenne powietrze choć dzisiaj trochę wietrznie:szok: no i chyba zaczęło padać.

Ja wczoraj byłam u ginka. Nie zrobil mi USG:no: ale wymacał posłuchał serduszka i wszystkie badania mam cacy. powiedział że wszystko ok no i żeby W święta uważać bo on dba o moją linię:-D:-D:-D Tym razem nie krzyczał bo przytyłam 1,5 kilo a nie 4 jak ostatnio.
Ach batoniku tulę mocno. Trzymaj się
 
reklama
Hej,oczy mi się same zamykają,nawet nie będę pisać o której moje dziecko dziś wstało:baffled: I nie mamy zakupów,nawet chleba,a leje tak,ze ściana wody normalnie:baffled:
Cyprysiowa:-D A mi się bardzo podoba imię Cyprian (może się kiedyś przyda;-)).
Miłego.Paaaaaaaaaaaaaa.
 
Do góry