reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

:-(byłam dziś na 11 u ginekologa na usg...i powiedział, że w jamie macicy został ślad po płynie, tzn. po pęcherzyku ciążowym...:-(, i że nie wygląda "TO" na ciąże, ale jak chce to mam za 5 dni czyli 17 zrobić sobie test ciążowy, ale na jego oko nic nie zostało i nawet nie potrzebny jest szpital i łyżeczkowanie...:no:...NIE wierze im wszystkim...ja jestem senna po południu...ciągle chce mi sie pić coca-coli jak za pierwszym razem...:baffled:ale co robić dalej...:confused:czekać
 
reklama
Batoniku;
normalnie nie wiem co napisać :-( ...to czekanie jest straszne... Jestem z Tobą Kochana..
Daga;
już sobie wyobrażam Twój szok po tym jak zobaczyłaś krew :szok: ja czytalam, że czop śluzowy można wydalić nawet dwa tygodnie pzed porodem... ale Maluchowi tam u Ciebie dobrze :-D
Tolenia;
Wszystko będzie dobrze, myślami jestem przy Tobie...
Ściskam Was Wszyskie
 
Joas! Jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze dobrze i mezus dba!
Ewelka! Jak u Ciebie? Jak tam Twoje staranka :tak:?

Ewulka :-) Jak bylo u gina?

Dorotka :-) Dbaj o siebie i o fasolinke! Po takich przejsciach teraz musi byc tylko dobrze,

Dlaczegotak :-) Ty to jestes HOP DO PRZODU kobieta... Jak tam mleczarnia? Jak tam produkcja soczkow?

Jezyk :-) Jak tam powrot do cywilizacji ? Fajnie, nie?

Monia! Witaj ponownie :-) Mialam Ci juz wczesniej napisac, ze nasza tarczycowa ekspertka IKA_S urodzilla zdrowiutkie malenstwo niecale 2 tyg temu. Pewnie teraz jest zajeta, ale jak sie pojawi pewnie bedzie mogla Ci poodpowiadac na pytania.

Czesc Ptaszynko z dziewczynka w srodeczku :-) Jak sie czujecie moje panny ? Czy witac wiosne w Krakowie?

Berbelek :-) Jak u lekarza? jak tam na kierowniczym stanowisku? Dzialasz juz?

Mbieg! Przytulaki :-) Az mnie trzeslo, kiedy czytalam wczesniej i teraz jak Cie potraktowano w szpitalu...:wściekła/y::angry::wściekła/y:. Czy nikt nie widzial Twojej tragedii??? Przeciez nie chodzi o cos nadzwyczjnego... tylko o potraktowanie po ludzku...A ta Twoja lekarka? Czy nie daj Bog, chodzilas do niej prywatnie? Fajnie, ze Dlaczegotak wyszukala Ci stronki. powodzenia. Nic nie zrekompensuje Twojej straty, ale masz prawo wiedziec! Powodzenia!

No to Gabi mnie zbeszta za gadulstwo...

Gosia, Aga oraz inne mile panie :-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Batoniku- nie wiem, co mam napisac, bardzo mi przykro, ze musisz przez to wszystko przechodzic!!! Najgorsze jest czekanie i niepewnosc... Trzymaj sie!

Maggie- wiaj! :-) ja prowadze monitoring, z wszystkimi zaleceniami i co? i d..a :-( dzis mam 20 dc i temp mi nie skoczyla mam 36,6 i caly czas twarda szyjke i brak plodnego sluzu!!! No i te testy owu wychodza dardzo blade :-:)wściekła/y: czyli (-) juz nie wiem, co sie dzieje? brzuch mnie boli jak na @, wiec pewnie ja dostane. Normalnie nie wiem co sie dzieje- mysle, ze NIE MIALAM OWU!!! :-:)wściekła/y::-( i mysle, ze byl to kolejny cykl bez owu :no::szok: poprzedni cykl mialam 34 dni i skonczyl sie 3 dniowym lekkim krwawieniem. Myslisz, ze mam jeszcze szanse na owu w tym cyklu??? Sorrki, ze sie rozpisalam, ale juz nie mam sily :-:)-:)-:)-(
Ciesze sie, ze sie staracie!!!! :tak:;-)

Daga- trzymam kciuki, by mlodemu sie zechcialo przecisnac :-D

Jezyku- gratulacje z powodu wody hehe ;-)

Mbieg- powodzenia w walce z administracja!

Tolka- trzymam kciki za wizyte! Wracaj z dobrymi wiadomosciami :tak::tak::tak:

Dorotka- relaksuj sie i dbaj o FASOLINKE :-)

Gabi, Joasia, Aga, Ewelka, Ewa, Ptaszyna, Dlaczegotak i wszystkie niewymienione :-):-D
 
Powiedzcie mi coś...jaki termin został wam podany przez lekarzy...tzn ile odczekac zeby się znowu starac? bo ja od 3 roznych lekarzy słyszałam 3 rozne terminy...jeden mowił 3 miesiące, drugi 6 prawidłowych cykli, a trzecia lekarka, ze po trzecim poronieniu najlepiej odczekac rok, moze poltora...sama nie wiem co myslec....moze wy macie jakies terminy potwierdzone jakim logicznym argumentem a nie widzimisię lekarza...bo ja nie usłyszałam zadnych argumentów poza tym ze błona śluzowa musi sie odrodzić...
 
Hej,znowu tyle piszecie:szok:
Batoniku,trzymaj się kochana.Jesteśmy z Tobą,bardzo,bardzo mi przykro,że tak się to dzieje:-:)-:)-(
Toluś,trzymam kciuki za Serduszko.Bądź dobrej myśli.Niech sobie mały siedzi tam spokojnie jak najdłużej.
Daga,już niedługo zobaczysz.A reszcie ciężarówek mówię,żeby nie wierzyły,we wszystko co w gazetach,mi czop odszedł równo miesiąc przed porodem:sorry2:
Mordoklejko,mi gin mówił,ze po prawidłowych,pełnych trzech cyklach należy zrobić rózne podstawowe badanie i usg,ocenić w jakim stanie jest organizm ogólnie i czy błona już się odbudowała,krew dobrze przepływa,takie tam,wtedy można decydować.
Resztę pozdrawiam serdecznie:tak:Nie dam rady wszystkim odpisać,prasowanie czeka,buuuuuu.Papa.
 
reklama
Gabi - ale się uśmiałam :-D:-D:-D nasza koleżanka to MODROKLEJKA :-D:-D a nie MORDOKLEJKA :-D:-D
mam nadzieję, że się nie obrazicie, że to napisałam :-)
Maggie,
mój po stracie podobnie tak jak ja - od razu chciał próbować ponownie... ale musiało minąć 2 lata aby wszystko sobie poukładał i poczuł, że jest gotowy na kolejne - 3 dziecko. Nie są to łatwe sprawy z facetami po przejściach... najważniejsze jednak,że się staracie:-)
a tak w ogóle to - czy konkretnie na Twojego psa jest uczulony Synek? Pytam ponieważ nie wszystkie uczulają...
A tą wstrętną babę to przez kolano i ...
muffy;
o kant du.y te testy owu. A może brakuje wsparcia - np. progesteronu? ja przypomnę, że ja właśnie wsparłam się duphastonem i dzięki niemu ,,zaskoczyłam'' :-)
tak to pewnie się nakręcasz i masz blokadę - bo tu test nie tak wyszedł , tempka nie ta... czasami potrzeba wsparcia farmakologicznego.
modroklejka;
jak masz wszystkie wyniki ok, usg ok i okres jest - to po 3 miesiącach możesz działac :-)
 
Do góry