reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dlaczegotak - hihihi....to czekam na te krówki :-):-):-)
wiem, wiem ze to nie jest takie mleczko jak z kartonika (siostra się kiedyś "wydoiła" i mi na łyżeczkę dała spróbować:-)) ale wiesz....jak będzie brakowało to zawsze możesz spróbować (napisz potem jak smakowało)hihi:-)
 
Moniagab-witaj u nas! tak mi przykro z powodu Twoich dwoch strat :-( Wiem jak to jest, bo sama 2 razy przez to przechodzilam. Raz w polsce, drugi w londynie :-( Musimy byc dobrej mysli i wierzyc, ze i nam sie wreszcie uda :tak:

Dorotka- :-D:-):-D jeszcze raz gratuluje SERDUSZKA :-)

Dlaczegotak- smaka mi normalnie na wrowki narobilas ;-):-D

Ewelka- :-)

Miroslava- usmiechaj sie i nie miej dolow, bo dzidzia wszystko czuje :-):tak:

Batoniku- trzymam za Was kciuki!!!

pozdrawiam wszystkie niewymienione :-):-D
 
Dlaczegotaku Kochany!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuję!!!!!!!!!!!!!!masz ode mnie buziaka:-):-)
no to teraz zabieramy się do pracy :-)
zaczynamy od dziś!!!
najpierw wizyta u ginka (o 16.30) a potem...hihi...
biorę wolne w pracy do poniedziałku włącznie, więc do zobaczyska we wtorek!!!
Uściski dla wszystkich Pań!!
pa,pa!!

ps. Miroslavko - Ty i tak masz już bliżej niż ja bo przynajmniej masz fasolinkę w brzuszku!!!
 
Hej Babeczki;
Witam serdecznie nową Koleżankę Monię i przytulam do swojej niewielkiej piersi..
Miroslava;
Musisz być wyrozumiała dla Mężulka... to taka naturalna reakcja.. broni się przed pewnymi uczuciami do Maluszka - bynajmniej na tym etapie. Jak brzuszek urośnie zobaczysz jak się to zmieni i będzie się Tobą opiekował :-) Wiem, że łatwo powiedzieć - ale faceci tak mają - szkoda, że nie są tacy wspaniali jak my ;-)
Ewelka;
Miłego urlopu :-) Coś tam napisalam do Ciebie :-)
dlaczegotak;
nie dodawaj w żadnym wypadku do kawy bo... możesz dostać sracz.i :-D:-D:-D
 
Hej babeczki.

Rano "zeżarło" posta i nerwa miałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:... W każdym razie na 19 idziemy na przegląd i może pan doktor dobrze pogmera w podwoziu i mały się urodzi...


Dorotka - super, że fasolka żyje!!! Moja też 2 tyg młodsza. Teraz życzę dużo spokoju.

Miroslava -

Dlaczegotak - tez kupilismy sokowirówkę ale jak pomyslę o tym ile to roboty... to kupuje Bobo Fruita;-)...
 
Dziadostowo!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dobra! Zaczynam poraz 3!!!!

Miroslava - z moim chłopem tez tak jest. wydaje mi się iż dopiero teraz zaczyna docierać do niego, że będzie miał synusia. Wcześniej tak jakby bał się cieszyć.

Batoniczku - mam nadziję całym sercem, że lekarze się pomylili i masz tylko jakiegoś krwiaczka za którym czai się maleństwo.

Gosia -:-)

Cyprysiowa - :-)

Moniagab - witamy serdecznie i współczujemy strarty.

Jezyk - mnie zawsze szlak trafia jak niema wody. Współczucie. mam nadzieję, że już się pławicie.:-)

Maggie - :-)

Ewelka - :-)

JoannA - mnie wymionka zaczęły przeciekać na początku 9 miesiąca i teraz skończyły... Może już się naprodukowały???:confused:

Aga - :-)

Muffy - :-)

Dlaczegotak - czyżby sokowirówka srebrno - czarna była???

Dziewczyny ponieważ chwilowo brak mi głównego składnika krówek to na testowacza smakowego się zgłaszam...hehehehehehe

pozdrawiam
 
reklama
Daguśka;
3mam kciuki aby wielki dzień nastąpił :-) może dzisiaj? a tak w ogóle to dzisiaj mój J. ma urodzinki z tym, że.......37 :-D
 
Do góry