reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja niestety nie mam zbyt dobrych wieści...:no:,u mnie juz najprawdopodobniej nastąpiło poronienie...ale w środe jeszcze udaje się do kolejnego ginka innego żeby zrobił kolejne usg i potwierdził...NIE CHCE MI SIĘ ŻYĆ...DLACZEGO????
 
Batonik - nie wiem co mam napisać :-( miałam nadzieję, że zobaczymy dobre wiadomości od Ciebie, przytulam Cię z całego serca i pamiętaj, że nie jesteś sama!
 
Batonik, kochanie, pamiętaj, myślami jesteśmy z Tobą.
Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.
WIARA CZYNI CUDA- pamiętajmy o tym wszystkie!!!!
 
Dziekuje wam dziewczynki jestescie takie kochane i sorki ze nie zgladalam ale tak jak opisywala
Dlaczegotak bylam zalamana :-( mialam zal nawet do Boga ale SERDUSZKO ZABILO
dla mamy i dla taty bo M byl wczoraj ze mna i widzial i slyszal wszystko .
Treaz mam tylko lezec plackiem bo mam malego krwiaka ktory nie moze zaczc mi krwawic
musi sie wchlonac i dlatego mam lezec i zapisal mi 20 zastrzykow :-) i tabletki na podtrzymanie
dalej mam brac .
Zastrzyki bedzie mi robila przyjaciolka pielegniarka wiec nie musze sie martwic ona bedzie do
mnie chodzila bo ja nie moge .Boze jak sie ciesze :-)
 
Cześć
Batonik Przykro mi strasznie... Mam nadzieje że to jeszcze pomyłka...

Dlaczegotak Super że sobie wypoczełas, co do cycków :-) to jak byłam w ciazy z cypriankiem to tez mi przeciekać zaczeły ok 15-16 tyg. bardzo bylo to dla mnie dziwne (nie mialam kontaktu z innym dzieckiem) jednak niestety jak mleczko bylo potrzebne to jednak było go za malutko zeby wykarmić mojego 4 kilowego ssaka :tak:
 
batonik tak mi przykro kochana tak bardzo tulę cię do serduszka może to pomoże. ale nie trać jeszcz wiary być może wszystko się odwróci. trzymaj się cieplutko

dorotka
to nam stracha napedziłaś:angry: ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło :-D:-D:-D bardzo się cieszę i oby cała ciąża przebiegła spokojniutko i bez większych problemików.


U nas od wczoraj od 12 nie ma wody!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::angry::angry::angry::angry::angry: mam dość pękła rura i cała wioska pozostała bez wody niby dziś do 15 ma już być. myjemy się w Żywiec zdrój niegazaowana:-D:-D:-D

Życzę wam wszystkim miłego dnia a szczególnie Batonikowi, kochana tak bym chciała ulżyć ci troche w bólu ale nie wiem jak ech ta bezradność ludzka:-(
 
Ja niestety nie mam zbyt dobrych wieści...:no:,u mnie juz najprawdopodobniej nastąpiło poronienie...ale w środe jeszcze udaje się do kolejnego ginka innego żeby zrobił kolejne usg i potwierdził...NIE CHCE MI SIĘ ŻYĆ...DLACZEGO????
Batonik wspolczuje ale nie trac jeszcze nadzieji wiem ze to nie latwe ale mnie w czwartek powiedzieli ze jest serduszko ale tak niepewnie pozniej po 2 dniach w sobote ja zaczelam plamic to powiedziala mi lekarka ze serca nie ma i w niedzieli chcieli mi zrobic zabieg :wściekła/y: ale ja sie nie zgodzilam i wyszlam natychmiast na
wlasne zadanie i tak juz sie zalamalam az wczoraj moj gin pokazal mi serduszko
i slyszalam tez jak bije :-D.
Wiem ze to nie latwe ale nie trac jeszcze nadzieji
 
reklama
Do góry