reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie kochane !!
Jak narazie u mnie ok i mniej więcej u mnie juz 12 tc , badania ok ale teraz skupiam sie na mojej tarczycy i dzis byłam w klinice na badaniach, tam będe robiła je co miesiąc.W srode ide do gina i pewnie zdziwi sie ze mam taki brzuszek bo do tej pory chudłam w oczach i traciłam na wadze.Oczywiscie juz nie moge doczekac sie jak zobacze moja iskiereczke. Panikuje za kazdym razem przed usg ale pewnie wam tego mówic nie musze.Zadko jestem teraz na kompie bo jakos mnie mdli przy nim ;-), sama nie wiem czemu no i zabrałam sie juz za sprzatanie ale oczywiscie mam wspaniała pomoc w rodzince - spokojnie oknien nie myje:-).Dobra koncze aby was nie zanudzac .Napisze w srode co i jak na usg

Was gorąco pozdrawiam i przesyłam ogromnego całuska dla wszystkich
 
reklama
Batonik - trzymam za Ciebie kciuki z calych sił i modle się za Ciebie, Dorotkę i Wasze Maleństwa. Przytulam Was z całych sił dziewczyny.
Czekamy na wiadomości od Was.
Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie.
 
Jejku,aż mam łzy w oczach,Dorotko:-D
Jeszcze tylko kciuki za Batonik !!!:zawstydzona/y:

Maggie,ja mam dwóch chłopów,ale te placki sama wszystkie zżarłam:-p Więc spoko,możesz dla siebie usmażyć.
Buziaki.Pa.
 
Dorotko- bardzo sie ciesze(razem z moim M) :-D:tak: Wiedzialam, ze bedzie dobrze :tak:

Jeszcze tylko batonik? Co z nia, wie ktos?! Trzymamy kciuki!!!!
 
reklama
Dorotko, bardzo sie ciesze z Twojego szczęścia!!!!!
Tak trzymać, no i pogadaj z tym maleństwem w Twoim brzuszku, żeby juz takich numerów "NAM" nie wykręcało:-D
 
Do góry