reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pyzunia wiem co czujesz, bo u mnie wśród znajomych to samo było........:confused2: W pracy co prawda nie bo szefowa tez miala taka sytuacje wiec troche wyrozumialoscibyło................... Dzisiaj już nie plamie, ale musiałam iść do pracy :crazy: i zamiast pracowac caly czas siedze. wiec uciekam.......................... musze zobaczyc czy ludziska czegos nie chca :D
 
reklama
Witam w ten piękny poranek:-)

Agi 28 moje zielone światełko skłania do większej ilości przyjemności... pretekst jest:-D
Aga-irlandia dziękuje za kciuki, będą potrzebne
Wróbelek kochana ogromnie gratuluje i jestem z Tobą myślami. Napewno będzie dobrze kochana - wierze w to, tylko wypoczywaj!!
Also buziaki dla Ciebie:-)
Gabi- miłego leżenia, zero przemęczania!! Czekamy na dobre wieści:-)

Nie wymienione dziewczynki pozdrawiam :-)
 
witajcie:-)
w nocy wrócilismy z Zakopca
było naprawde cudownie, i nie sądziłam ze tak nam przyfarci pogoda, ani razu nawet kropla deszczu nie spadła, było cieplutko i łonecznie kazdego dnia, normalnie szok ze w listopadzie mozna tak wspaniale spędzic urlop:-)
jestem zachwycona poraz 4 Zakopanym a bardziej okoliami, zrobilismy tyle km ze nogi będą bolec mnie chyba z miesiąc, sama nie wiem jak dałam rade;-)
zeszlismy pieszo z Kasprowego, wspaniale przezycie:-)

no ale jutro do pracy:-(
no a dzis jest u nas drugie święto w Poznaniu:-) i zaraz ubieramy sie i śmigamy na rogaliki Marcińskie:-) mniam mniam...

aha zaleglosci nie dam rady ndrobic
powiedzcie co z Mirką??
i w ogóle co sie działo??
 
witam. mam pytanie : mialam juz pierwsza @ po zabiegu ( 23.10)a teraz boli mnie brzuch i mam rozowe uplawy czy ktoras z was tak miala bo nie wiem co mysles? bylam juz na kontroli u gin i wszystko ok.
 
Cześć.Witam z wyrka:baffled: oglądam słoneczko...przez okno:wściekła/y:
Ada,być moze jeszcze się troszke macica oczyszcza.Organizm po poronieniu jakis czas dochodzi do siebie,nieregularne cykle,różne wydzieliny itp. mogą jeszcze kilka miesięcy występować.To niestety nie jest tak,że dostałaś @ i teraz wszystko będzie normalnie.Mi się zdarzały cykle i po 20 i po 40 kilka dni,a na usg np. 3 pecherzyki ponas 3 cm każdy.I w ogóle cuda niewidy:zawstydzona/y: I ciało i dusza potrzebują czasu:tak:
 
czesc dziewczyny.......ja leze i mysle o jeju chyba nigdy nie przestane.......wyobrazam sobie siebie jakby to bylo gdybym urodzila w terminie i wszystko byloby ok i az sie lza w oku kreci....co ja pisze lzy same leca
 
Nie mam weny do pisania.
Syla, dobrze,że wróciłaś. Mam nadzieję,że wypoczęłaś za wszystkie czasy.
Gabi, trzymaj się dzielnie, prawy bok, lewy bok..ech..
Ilona, Ja miewam nie tylko mysli, ale i sny, 18 stycznia urodziłoby się. I wiem ,że byłby to chłopiec. Tak intuicyjnie wiem. A teraz mam przeczucie ,że dziewczynka. I chcę, aby przyszła na świat 8 lipca.

Pięknie dziś u Mnie gdyby nie ten wiatr.
Miłego dnia wam wszystkim.

Aga AJ, Edytko;-)
 
reklama
Witam się serdecznie

Ilonko chyba wszystkie mamy takie same myśli.Każda sobie wyobraża jakby to było gdyby. Ja miałam ostatnio sen, że urodziłam synka.Wyglądał na conajmniej półroczne dziecko i leżąc na rękach u położnej powiedział "Mama ja chcę do babci..." Dziwny ten sen, ciekawe co znaczy?
 
Do góry