reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam wszystkich wieczorkiem.

Ilona też tak 3-4 dni po poronieniu zaczęło mi wyciekac coś jakby mleko,lekarz przepisał mi jakieś tabletki,to normalne przy tak wysokiej ciązy.

Szafirek dobrze,że już dobrze,niestety strach juz zawsze z nami będzie.

Przekazuję pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn od Kasiek.
 
reklama
Witajcie wieczorową porą

Ilonko przytulam cię mocno... chyba żadne słowa nie opiszą tego co czuję....

Chyba Ptysia napisała o opuszczaniu BB? a ja nie opuszczę właśnie dlatego aby nie przestać myśleć.... ja chcę myśleć.... i mieć ciągłą nadzieję że jeszcze może i mnie się uda cieszyć malutkim człowieczkiem..... wszystkie zafasolkowane są dla mnie nadzieją.....
Pamiętam czasy gdy Mordoklejka chciała nas opuścić.... i szybciutko wróciła.... a tu już chyba ze 23 tydzień?

Wróbelku kochany nasz trzymaj się dzielnie i gdyby nie daj Bóg coś się działo to znajdź lepszego lekarza....

Gabi dzielnego leżakowania:-p przecież w szczytnym celu
 
Agusia u mnie też staranka wstrzymane.... ale na nas też musi przyjść czas:happy:

I kobietki leczyć swoje pęcherze!!!!!! ja na szczęście nie mam takich problemów.....

Pozdrawiam wszystkie gorąco......

Szafirku, Selenko i wszystkie noszące pod sercem mały cudek dbajcie o nasze pokolenie BB.....
 
Witaj Alutka, dbamy ,dbamy. Co u Ciebie słychać? Ja właśnie wróciłam z gór, od taty i upajam się powrotem do własnego łóżka.
 
Ja narazie rzuciłam się w wir pracy.... ale staram się aby moja rodzina nie ucierpiała na tym:confused2:
Jeszcze ze 3 tygodnie i dojdę do normalności.... skończę rozwój działu i w końcu popracuję jak człowiek:szok: po 8 godzin

Niestety staranka odłożone ale nie zrezygnowałam i narazie będę wam kibicować......
 
Chciałam się tylko przywitać i od razu dobranoc powiedzieć.

Ilonka, strasznie mi przykro. Przytulam Cię kochana.

Ptysia, mam nadzieję, że nie uciekniesz na dobre.

Luiza, fajnie, że wróciłaś.

Mirusia, już się nie możemy doczekać na Twój powrót.

Wróbelku, leż jak najwięcej i się nie przemęczaj.

Pozdrawiam wszystkie niewymienione dziewczynki! Buziaczki.
 
reklama
To jak zwykle ja...:-) I znów nie mogę spać...:confused:Dobrze, że jutro wolne...

U mnie w pracy okropna atmosfera.Szkoda gadać...Chyba się mnie boją:sad:
Tylko jedna odważyła się powiedzieć, że jej przykro, a reszta zachowuje się jakby nic się nie stało.Tylko uważają, żeby nic przypadkiem im się nie wymknęło nie takiego.A co ja trędowata jestem? Achhhh....Trudno, sobą będę się przejmować nie nimi...

Koniec smęcenia.Pozdrawiam i tulę Was wszystkie
Trzymam kciuki za Brzuchatki:-D
 
Do góry