reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
haha bardzo smieszne ja i szczupla hahahhahah...
biore linee 2 razy dziennie i mam jeszcze plastry na odchudzanie vita slim....a jem normalnie czyli nie za duzo hehehe ...mam naz=dzieje ze jeszcze troche zgubie:)aaa i z niczego nie rezygnuje....uwielbiam slodkie ale jak biore linee to nie bardzo mi sie chce:)
 
Selenko droga łatwo nie bedzie napewno to wie juz kazda z nas niestety ale super ze czujesz sie dobrze ze sa objawy teraz napewno Ci sie uda kazdy spokojny dzien przybliza do celu i zanim sie obejrzysz bedziesz maiła malenstwo przy sobie:tak::tak::tak:
 
Dziekuję Ci za słowa otuchy, są ważne.
życzę Tobie również już tylko samych pozytywnych zdarzeń w przyszłości. Zmykam na obiadek. I może jakis spacer, wiatr sie uspokoił.

Do zobaczenia.
 
reklama
Do góry