reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pyzunia, miałam podobny sen. Sniła mi się dziewczynka, miała może 8 miesięcy, pamiętam każdy szczegół jej ubranka, grzecznie się bawiła pod krzesłem raczkując. Stała obok niej moja Mama( zmarła 31.01.2007). Usłyszałam jak do Mnie mówi,że mała jest grzeczna, tak samo jak Ola była( Ola to moja córka). Tak realny był ten sen,aż bolało..
 
reklama
Witaj Selenko
U mnie jakos tam leci samopoczucie raczej srednie czekam na @ bo chciałabym isc juz do kontroli bo nie ma jak to porozumiec sie po polsku w irlandii twierdzili ze wszystko zrobiono ok niby nic mnie nie bolało nie krwawiłam no ale wole jednak i tu zasiegnac opini jak najszybciej
A co kochana u was jak sie czujesz? trzymam mocno kciukasy za twoja fasoleczke:tak:
 
reklama
Witaj Aga irl.
Witaj Ilonko.

Jak się czuję? Bardzo dobrze. Inaczej niż ostatnio. Inne objawy, mdłości, których nie miałam poprzednio. Jedne objawy są , innych nie ma. Plamień nie mam. A w maju w tym czasie już występowały. Ale.. sama wiesz,że po przezyciach już inaczej się podchodzi do ciąży, nie tak emocjonalnie. Czekam , modlę się i liczę na cud. Dbam o siebie, biorę leki, robię regularnie badania tarczycy. Zazywam duphaston. Wizyte mam 14 listopada. Chcę przetrwać. Po 3 grudnia już będzie ciut łatwiej, minę swój felerny tydzień. Tyle o Mnie.
 
Do góry