reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
czesc dziewczyny,ja mam do was takie pytanie.zaczely mnie bolec strasznie piersi sa nabrzmiale i leci z nich podejrzewam moje pierwsze mleko:-(
jest mi smutno:-( co robic???
jestem od straty dzidzi 4 dni:-(
Bylismy dzis na pogrzebiku...
Bianeczka byla pochowana w pieknym bialym pudeleczku-trumience,miala wygrawerowana tabliczke z imieniem nazwiskiem i modlitwa,wsadzilismy na trumienke rozaniec i nasze zdjecie bo nie mozna bylo wsadzac nic juz do srodka do tego zamowilismy wygrawerowanie na tablicy,zamowilismy polskiego ksiedza...przyjechal odmowil modlitwy i nas pocieszyl powiedzial ,ze pan bog obdarzy nasza coreczka wieczym zyciem i ze juz cieszy sie z panem bogiem w niebie!!!!
To mnie pociesza...i dlatego mam jeszcze nadzieje,ze pewnego dnia sie spotkamy i juz nigdy nie rozstaniemy:-)


Kochany Aniolek 06.11.2008 ( 23 tyd)
Kocham Cie Bianko!
 
ilona laktacja sie zaczela wiec najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza i da ci jakis srodki na zatrzymanie laktacji bo inaczej jak nie bedziesz sciagac mleka moze zrobic ci sie zapalenie piersi
 
ilonko przytulam mocno
napewno to mleko
brak mi slow....

aga moj maly juz zdrowy ale mnie wczoraj cos wzielo i mialam temperature i rozwolnienie pewnie zalapalam od syna ale dzisiaj juz jest dobrze
 
ech to sie masz...marzenko
ja juz prawie dobrze wczoraj pecherz strasznie mnie bolal ale furagin i duuuzo wody i soku zurawinowego pomoglo....dzis jeszcze tez biore te tabletki i duzo pije ale juz jest dobrze.....chyba po tym antybiotyku wszysto mi wylazlo....a nerki bolaly mnie w zeszlym tygodniu.....i myslalam ze jakos przejdzie ech...
 
ech jesien daje sie we znaki do tego mam bole kregoslupa w pracy sajgon po 10 godzin pracuje i malo czasu na wszystko do tego wszystkiego pies tak mi pozarl kanape ze nie wiem co robic ale jakos damu rade i w przyszlym roku kupimy nowa co i pies bedzie starszy i mam nadzieje madrzejszy
 
wiesz moze sie nie staramy specjalnie ale wiem ze cos z tego moze byc tak wiec pomalutku co bedzie to bedzie a wiem ze latwo nie zajde
 
aga widze ze suwaczek dalej oblicza u Ciebie cykl ...Ja tam jednak trzymam za was kciuki ...za tego chlopczyka

do napisania pozniej milego wieczoru
 
reklama
mircia kazała przekazac ze nadal jest w szpitalu-wypuszcza ja najwczesniej w srode...niby nic jej nie jest ale ja obserwuja chociaz zadnych badan jej nie robia...
 
Do góry