reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
ptysia....szkoda ze nas opuszczasz...ale rozumiem ciebie doskonale....skoro potrzebujesz odpoczynku od wszystkiego to ok...ale pamietaj...jak ci bedzie ciezko to zawsze mozesz do nas wrocic....
 
Ptysia,może rzeczywiście takie oderwanie się da Ci trochę spokoju.
Pamietaj,że zawsze możesz wrócić.Trzymaj się:blink:
Pa kobietki.
 
Ptysia no mi tez wlasnie stwierdzil policystyczne jajniki oba,chodzilam do niego na monitoring w tym cyklu i jajeczkowanie niby bylo ale co z tego to nie wiem..
 
Ptysiu ja mialam male jajeczko 19mm ale peklo.W sumie to sie boje bo cos zle sie czuje bardzo boli mnie krzyz,w nocy bardzo brzuch po jednej stronie i jestem w ogromnym strachu zeby to nic zlego sie nie dzialo a tfu tfu:-(
 
ech ptysia....nadzieje w tym ze bedzie dane ci urodzic kolejne dzieciatko czego bardzo serdecznie ci zycze...
ja zawiesilam starania....na ile to nie wiem....byc moze nie bede juz sie starac.....zobaczymy....
kilka dni temu rozmawialam z moim M...nie pozwolil mi brac tabletek....obiecal ze bedzie uzywa, gumek w "te" dni....i powie mi kiedy bedzie chcial malenstwa:)mam na razie zajac sie przygotowaniem do licencji a jak ja uzyskam to praca....i dobrze....bo ja mysle ze to wlasnie bedzie najlepsze w tym wszystkim
 
reklama
Do góry