reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ptysiu nasz organizm to jedna wielka zagadka niestety.
Uciekam dziewczynki bo nie moge juz wysiedziec przez ten krzyz do tego cos mnie rozpala eh jak stara babka,ide pod kocyk:zawstydzona/y:

dobranoc papa

aa Ptysia nie opuszczzaj nas
 
ptysia widocznie nie twoj czas jeszcze...tak jak i nie moj:)
ja tabletki bralam 9 lat....odstawialam i zaszlam....potem bralalam jeszcze jakies 4-5 miesiecy po pierwszym poronieniu bo balam sie zajsc....ale potem juz nie....po 2 poronieniu zaszlam tez po 4 @ dopiero a staralismy sie od 1 @...wiec...czasem niestety nie jest tak jakbysmy chcialy niestety
 
heheheh....ptysia to dobrze ze ja nie testowalam owu ....choc teoretycznie chyba jajeczkwanie mialam bo jakis tam bol owulacyjny wystepuje...ale...wlasciwie to kto wie?musialabym to jakos potwierdzic a nie bardzo mam jak heheh...ciaza bylaby najlepszym dowodem na owu...ale coz....tak bywa
 
heheheh....ptysia to dobrze ze ja nie testowalam owu ....choc teoretycznie chyba jajeczkwanie mialam bo jakis tam bol owulacyjny wystepuje...ale...wlasciwie to kto wie?musialabym to jakos potwierdzic a nie bardzo mam jak heheh...ciaza bylaby najlepszym dowodem na owu...ale coz....tak bywa
 
reklama
Do góry