reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
eh spac nie moge,coraz bardziej boli mnie ten jajnik z ktorego byla owulacja tj prawy,nogi nie moge do gory wziasc,nie moge lezec eh naprawde sie strasznie martwie!!!!!!!:-:)-(
 
Cześc dziewczynki!!

Długo mnie nie było , ale wracam:-)
Od tygodnia zaczęłam starania ( mam błogosławieństwo lekarki). Co prawda czekam jeszcze na ostatni wynik z testu na hpv ale już mam sie starac. Mam jakieś niejasne przeczucia że to już..., ale do zrobienia teściku trzeba jeszcze poczekac:-(. Wszystko zwaliło mi sie teraz na głowę- remont, przeprowadzka, długi dojazd do pracy, ale co tam.... najważniejsze jest i tak wiemy co:-).
Powiedzcie mi moje drogie- teraz zażywam zamiennie luteinę z duphastonem od 16 dc do 25 , a jak będe w ciąży to chyba wtedy powinnam codziennie?????
Ona 26 mam nadzieje że spokojnie przespałaś tą noc i będzie tylko lepiej...
Also, Doka Mirka mam nadzieje że u Was wszystko ok.....
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę Wam takiej pogody ducha jaką ja mam teraz:-)

Trzymajcie kciuki
 
marta martwie sie o ciebie...idz do lekarza....te bole nie sa raczej niczym normalnym....
luiza trzymam kciuki za pozytywny tescik....

reszte kochanych moich wirtualnych przyjaciolek serdecznie pozdrawiam i zycze udanego tygodnia
 
witam

ona mnie kregoslup boli juz z pol roku nie moge dobrze posiedziec lepiej jest jak stoje

ptysiu pamietaj ze czekamy Tu na Ciebie

ilona jestesm z Wami

a moj psiak ......wiecie co ....nie mam na czym spacwrrrrrrrrrr tylko gabke widac trza popracowac i kupic nowe spanko ale to dopiero w przyszlym roku

edytko duzy buziak dla Ciebie

agnieszka aj prezent supcio i mam nadzieje ze drugi tez.....

gabi z moja szyjka od 5 miesiaca bylo kiepsko a lekarz nawet mi o tym nie powiedzial dopiero po urodzeniu syna w 34 tyg nakrzyczal

pozdrawiam Was wszystkie i zycze udanego tygodnia
 
Witajcie.....
Ptysia....jak bedziesz miała ochotę to zaglądaj.....powodzenia...
Marzenko...prezenty się udały,oba...hihi zdązyłam bo @ przyszła wczoraj.....i znowu cykl 23 dniowy.......
Selenko...duzo pozytywnych myśli i zdrówka....
Edytko....Ty wiesz kochana...

Wiecie a ja nie moge dojśc do siebie bo tej imprezie nie mam sil na nic....a najgorsze to ,ze dzis znowu na urodziny do taty ide........

Ilona...myslami jestem z Wami....tulę bardzo mocno.....

Pozdrawiam Was wszystkie i zyczę udanego dnia.....
 
reklama
Witajcie dziewczyny.Dziś mam bardzo ważne pytanie. Mam takią brunatną wydzielinę i nie wiem co robić jestem w Holandii i wiem ze na lekarz nie mam co liczyc. Nie wiem co dalej robic
 
Do góry