reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ha alus ja zawsze robie kolor sama w domu:):):)nawet pasemka robie tez domowym sposobem hehehhe M mi wyciaga wlosy przez czepek hahahha
no coz alus....nie za duzo tych imprez zakladowych?????ja bym chyba zrezygnowala.....
u mnie 5 miesiecy minie 12 tego listopada:(:(:(....
 
reklama
aaaa i ogladalam sobie samochody na necie.....heheheh....mielismy kupic w nastepnym roku ale.....cos mi sie zdaje ze chyba M kupi mi jeszcze w tym roku....
a tak wogole to moze dziewczynki zapytacie swoich M o opinie na temat samochodow 7 lub 8 osobowych....chetnie sie dowiem opini...
ja sobie upolowalam hyundaia trajeta,.....chyba sie na tego skusze.....patrzalam tez na seata alhambre, volkswagena sharana i forda galaxy wszystkie podobne ale....hyundai jest tanszy i chyba bardziej mi sie podoba...
 
Selenko trzymam kciuki za usg...napewno ciaza bedzie udana :-)...

Wróbelek przepis bardzo prosty...pierś kurczaka pokroić w kosteczkę i podmażyc z cebulka i curry, dodać ananasa w kosteczke pokrojonego......ja dodaje kukurydze ale ty jak sie boisz nie musisz...do tego ryż ciemnoziarnisty i wymieszać, dosolić, pieprzy białego troszke i ząbek czosnku....

Aga Irl...niestety na samochodach się nie znam ale mojemu m tez się takie kolosy podobaja :-)
 
SELENKO GRATULUJE :-) BEDZIE DOBRZE BO NIE MOZE BYC INACZEJ:-D MAM CICHĄ NADZIEJE ZE JA TEZ NIEBAWEM NO PEWNIE PO NOWYM ROKU NAPISZE WAM RELACJE Z MOJEGO usg TO FORUM NAPRAWDE POZYTYWNIE NASTAWIA NA PRZYSZŁOŚ TZN. TO WY DZIEWCZYNY CIESZE SIE ZE TU TRAFIŁAM :tak:
KINGUŚ JAK TAM@ POJAWIŁA SIE? JA W PONIEDZIAŁEK UDERZAM NA LABOATORIUM IECH MI POBIERAJĄ CO CHCĄ:dry: I NIECH ROBIĄ BADANIA ............. NIECH COŚ WRESZCIE SIE DZIEJE:sorry2: POZDRAWIAM I ZABIERAM SIE ZA SPRZĄTANIE BO OSTATNIO TROCHE ZANIEDBAŁAM TE SPRAWY I MOJEGO M. TEZ ( JAK ON ZE MNA WYTRZYMAŁ- TE MOJE CHUMORY ) :confused:
 
dzien doberek.....
witam sie bardzo serdecznie.....
zycze milego weekendziku bo jak widze wszystkie gdzies wybylyscie....
sylwia zapewne pracuje z M nad dodatkowym czlonkiem rodzinki hehhe....
selenka z tatusiem tez w gorach....
mirka ....mam nadzieje ze lepiej sie juz czuje...
agus aj...a twoje dziecie wybylo znow na weekend????pewno sprzatanko u ciebie w toku...
edzia?a ty jak sie masz?lepiej?pozdrawiam i sle buziaki...
alutka....a ty co?pewnie z rodzinka :):):)
marta?????cicho jakos jestes...
pixella.....a jak twoj weekendzik?
agi?kingus?allaa?mordoklejka?szafirek?miglak?wrobelek?cyniczna?pyzunia?beti?gabi?dilajla?mala?kasiek?.......mam nadziejje ze nikogo nie pominelam....chyba...jesli tak to przepraszam :):):)
 
Witajcie...
Aga Ir....ano dziś do wieczorka mam dziecie przy sobie....
latam od dwóch dni jak wściekła i zapierniczam ze juz mi
sił brak...to przygotowania do imprezki mojego M....hihi..
Gabi....pewnie Ci nudno lezeć tak plackiem ale musisz wytrzymać.
My wszystkie dzielnie trzymamy kciuki zycząc zdrówka i
wytrwałości...
Selenko...wypocznij i naładuj akumulatorki...
Edytko...mam nadzieję,że słoneczko wychodzi....
Wszystkie Was ciepło pozdrawiam .....
Uciekam.....papapapappa
 
aga...ja mam dziś sajgon, mała 4-7 nie spała potem padła do 10...zjadła 1 kromke chleba i plaster szynki od rana...i medzi...a ja dziś padnięta, rozeźlona i głowa boli..buuuuuuuu
 
Ja tylko na chwilunię. Melduję, że czuję się dobrze! Jestem wiecznie głodna więc zarazz idę coś przekąsić.
Pixella dzięki za przepis jutro wypróbuję!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!
 
reklama
witajcie,jestem jestem ale w ten weekend mam wyklady ale i tak nie wytrzymalam do 20 ehh,krzyz mnie boli cosik bardzo:-(
 
Do góry