reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
zawsze tak sobie tlumacze ale jak juz mi normlanie zyc nie daja moi sasiedzi do tego sie obijamy o wszystko to sie odechciewa optymizmu heheh ale na szczescie wiecznie tu mieszkac nie bedziemy:)

ma ktoras z Was ten H20 MOP,ja go dzis testuje i nawet spoko
 
Witajcie wieczorkiem

Mnie jakoś udało się wyrwać z przcy o 16 więc nawet lodóweczkę zaopatrzyłam.... i jutro mam wolne!!!!!!! a miałam pracować więc moja redość jest przeogromna....
 
reklama
Aguś z imprezy nie mogę zrezygnować..... ale jakoś to będzie....

Karola współczuję bałaganu:baffled: ale masz rację jak się już stało to cóż- rękawy zakasać i do sprzątania:sorry2:

Ja mieszkam na 60m2 ale z teściową która ma największy pokój... ale też sobie zawsze powtarzam że inni mają gorzej..... zresztą ja też w życiu miałam gorzej więc cieszę szię z tego co mam.... ale domek to by było to:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry