reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć Kobietki :-)

Na tym temacie forum pisałam jak straciłam swoją fasolkę. Wtedy nie wiedziałam co, jak i kiedy....?? Dziś juz wiem! po niespełna 5 miesiącach od poronienia test ciążowy wykazał 2 kreseczki. W przyszłym tygodniu idę zrobić wszystkie badania. I mam cichą choć mocna nadzieje, że tym razem wszystko będzie w porządku.

WIARA CZYNI CUDA
 
reklama
kingus a moze zaloz biale spodnie hehehhe????/ swego czasu naszym dziewczynkom jakos pomogly pospieszyc @ hahhahah pamietacie dziewczynki?
a ja zaraz po dzieciaki jade....samochodu jednak nie wypozyczylismy bo chcieli 1600 euro depozytu!!!!!masakra.....bedziemy jezdzic z kilka razy jutro osobowkami ech.....no co zrobic....czasem tak bywa....
moja 5 z kolei @ wlasnie sobie poszla....i dobrze....a 1 przyszla chyba po 35 dniach....do ciebie kingus tez przylezie....ale wiem jak sie czujesz...chcialabys zeby juz przylazla....wtedy szybciej czas leci...od @ do @ hehehhe...w miedzyczasie testowanka hehehehhe....
 
a jak sie czujesz bo ja tez miałam tak gdzies 30 dni ale czułam sie juz taka pełna i wogóle pełna histeria smiech na zmiane z płaczem i poszłam do gin i dała mi luteine po 2 tab przyszła@ a teraz samopoczucie w miare oki brzych zmalał i ogólnie fajnie nadzieja rośnie z dnia na dzień:happy2:
Dobrze się czuje choć momentami mam wrażenie, że @ jest już blisko.
Przed ciążą na duphastonie miałam cykle 31 dniowe może i teraz tak będzie;-)

Kinguś... powoli powoli lada dzień przyjdzie do tego. Wiesz przecież że norma to id 4 do 8 tyg.!! Nie zapominaj o tym. Ale wiadomo że pierwszą @ chce się jak najszybciej. ... Spokój.. i opanowanie a @ zawita w najmniej spodziewanym momencie :-)
Dziękuję Ci skarbie. Buziaczek dla Ciebie.

kinguś nie czekaj tak na @ bo może on dla tego nie chce przyjść napewno sie pojawi a w raz z nim białe światełko na przyszłość:happy2:
Dlatego od przyszłego tygodnia może uda mi się zacząć pracę i przestanę myśleć;-)

Kinguś ta @ już niedługo...zobaczysz....
:-D:-D Czekam na nią ;-)

po niespełna 5 miesiącach od poronienia test ciążowy wykazał 2 kreseczki. W przyszłym tygodniu idę zrobić wszystkie badania. I mam cichą choć mocna nadzieje, że tym razem wszystko będzie w porządku.
Gratuluję :-):-):-) Teraz na pewno wszystko będzie dobrze

kingus a moze zaloz biale spodnie hehehhe????/ swego czasu naszym dziewczynkom jakos pomogly pospieszyc @ hahhahah pamietacie dziewczynki?
Teraz zaczęłam się trochę ruszać na sali gimnastycznej to może się pośpieszy.
Ja robiłam odwrotnie żeby nie przyszła to kupowałam dużo podpasek ;-);-)
 
rozmaiwałąm z mirka....zostaje w szpitalu jeszcze kilka dni, ile nie wiadomo, ale najprawdopodobniej wypuszcza ja dopiero po swięcie....poza tym strasznie sie nudzi jest sama na sali, nie ma tv ani radia, wstawac nie moze, zadnych leków nie dostaje, zastrzyki jej odstawili, ale strasznie pekaja jej naczynia krwionosne, pobieranie krwi to katroga....
 
Wróbelek..ten gin cos niepotrzebnie tak cie straszy...przeciez nie możesz nie jesć...jedz co lubisz, organizm bedzie sam wiedział jakie produkty mu sa potrzebne...oczywiście wszystko myte dokładnie, sparzone skórki...mnie np. jabłka nachodzą, serki - np. wiejski, pasztet...wszystko co ma ziarenka...a wczoraj upicjciałam kurczaka curry....z ryżem ciemnym...

To prawda już do niego nie pójdę. A kurczaczek brzmi ekstraśnie. Poproszę o przepis:-)
 
Witam wieczorkiem.

Kinguś pamiętam jak ja niecierpliwie czekałam na 1 @,przyszła dopiero po 32 dniach tak więc bądz cierpliwa,ona już do ciebie idzie:tak:
 
Cześć Kobietki :-)

Na tym temacie forum pisałam jak straciłam swoją fasolkę. Wtedy nie wiedziałam co, jak i kiedy....?? Dziś juz wiem! po niespełna 5 miesiącach od poronienia test ciążowy wykazał 2 kreseczki. W przyszłym tygodniu idę zrobić wszystkie badania. I mam cichą choć mocna nadzieje, że tym razem wszystko będzie w porządku.

WIARA CZYNI CUDA

Super Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
WIARA CZYNI CUDA

To moje motto życiowe,a dziewczyny z tego forum,które cieszą się fasolkami lub już je tulą są żywym tego przykładem.

Wszystkie doczekamy swoich fasolek,szkoda tylko,że nas które straciłyśmy swoje dzieciątka ciągle przybywa.
 
Do góry