reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Czesc Dziewczynki!
Wróciłam od lekarza. Maleństwo ma juz 5,23 cm, serducho bije 154 razy na minute. Widzieliśmy rączki, nóżki i słyszeliśmy bicia serca. Łzy same mi ciekły.
Niestety dzidziuś spał i nie chciał zmienić pozycji, a lekarz nie mógł zmierzyć NT. Za dwa tyg. kolejna wizyta i już się nie mogę doczekać.
Pozdrawiam i śle fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Miruś czekamy tu na Ciebie.

Słodziutka :-):-):-).
 
Witajcie kochane....
Wpadam na sekundkę....
Gabi.....WIARY...zdrówka i cierpliwości......
Allaa....super wiesci....
Selenka...;-)Ty wiesz.....,ciesze się ,ze wszystko ok!
Mordoklejko...dziękujemy za "wieści"...
Mireczko....kochana zdrówka dla Was....
Słodziutka...kochana ja zawsze o Was myślę...i zycze duzo "słonka"....
Zmykam,pozdrawiam Was wszystkie.......
 
Wiatm dziewczyki wieczorową pora a mnie znowu dołki dopadły :-(

Gabi 3maj sie kochana wiem jak jest Ci cięzko zycze obyście jak najszybciej znaleźli jakieś wyjście z tej sytuacji
garuluje nowo zafasolkowanym
mirus badz dzielna czekamy tu na Ciebie i juniorka
Andzi, Słodziutka . . . Wy wiecie co :-)
reszte dziewczynek pozdrawaim serdecznie
 
Ja tylko jak zwykle na chwilę bo mimo że już na miejscu to pracuję od rana do wieczora......

Kinguś nie martw się ja na swoją pierwszą @ czekałam 50 dni.... a tez juz miałam dosyć.....

Pozdrawiam wszystkie serdecznie i proszę wszystkie zafasolkowane o pogłaskanie brzuszków ode mnie......

Mircia miłego leżenia ale jak już będziesz mogła chodzić to pamiętaj o nas:tak::tak::tak::tak::tak:

Niusi nie daj sie dołkom i dołeczkom.....

Smuteczkowym kobietkom życzę jak najwięcej uśmiechów.... oj wiem że czasami trudno:baffled:

Tak poza tym to dzięki że jesteście......
 
Niusi@ dziękuję:zawstydzona/y:
Edytko, Aga AJ:-)

Alutka, ale Cię dawno nie było.
Gabi, nie za wiele mam ,ale się podzielę jesli Ci to może pomóc.
Mireczko, serdecznie Cię pozdrawiam z daleka.
Beti, większość tu osób jest długo, z czasem to normalne ,że się zżywają, a musze Ci powiedzeć ,że są to wpaniałe kobiety. Nikt mi tak nie pomógł jak one.DZIĘKUJĘ WAM.

Pixella, Ja bardzo poproszę o udaną ciąże tym razem. Strasznie się boję USG. Pójdę 14 listopada , wtedy będzie już 6t3dc. Będę wam marudzić, ale się boję. Może jak minie 3 grudnia i ten tydzień kiedy ciąża obumarła to się uspokoję.

Teraz mam 4 dni wolnego i jutro jadę w góry, do taty. Trzymajcie się cieplutko. nawet jak nie piszę to jestem, podczytuję.

Spokojnej nocy.
 
hej to znowu ja...
wpadlam na chwilke....M saczy whisky z cola,lodem i cytryna a ja sprawdzam co slychac....
dzis jako ze piatek to bylismy poszwedac sie po sklepach....kupilam sobie czarne kozaczki na obcasie....normalnie szok bo ja na obcasach nie chodze ale co tam....moze bedzie jakas okazje hehehhe...i do tego jeszcze czarne zwykle spodnie materialowe.....akurat do kozaczkow...:):):)
poza tym.....kiepska pogoda...pada....aaaa i wczoraj zrobilam sobie kolorek na wloskach.....oczywiscie ciemny braz....i wygdlada jak czarny ale to dobrze bo taki wlasnie kolor mam chyba od ponad roku....
to jest tu ktos??? alutka????/to nasza godzina kiedys byla jak zesmy tu urzedowaly....heheh
 
No tak Agusia jakoś ciężko nam się zgrać!!!!
Kurcze jeszcze zostały mi ze 3 tygodnie takiej pracy a później juz będzie lżej..... już moja rodzinka ma pomału tego dość ale cóż taką podjęliśmy decyzję.....

A ja w tym biegu zdałam sobie sprawę że pojutrze minie 5 miesięcy od śmierci mojego ostatniego aniołka......

Aguś a mnie fryzjer to już chyba zapomniał.... nie mam czasu a wyglądam pomału jak czarownica..... ale w sumie to kolorek mogę sobie strzelić sama:dry:
 
A tak wogóle to mam problem.....

Jak może ktoś pamięta to ostatnimi czasy jeździłam sobie po kraju i nie było mnie w domku, teraz też pracuję całe dnie w dodatku mam obowiązkową imprezę 19 listopada czyli w naszą rocznicę ślubu:-( i problem oczywisty: jak mam to powiedzieć mojemu M bo nie ma opcji abym nie była na imprezie:wściekła/y:
 
reklama
Do góry