reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

beti7 juz niedługo bedzesz szczęsliwa, teraz musisz poczekać, zbadac sie dokładnie i pozbierac siły na staranka bo macierzyństwo to nie lada wyzwanie :-)...
 
reklama
Hej,Pixella,cieszę się,czekałam wczoraj na Twój wynik:tak:
Ja jakbym miała mało,to ząb mnie boli jak diabli:wściekła/y:
Pozdrawiam.Nie dam rady popisać,bo ząb i po za tym już mi niewygodnie jedna ręką.
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
 
Gabi współczuje ząbka...jak byłam w ciazyz Wika złamał mi sie jeden - 5ka górna i odpadł sobie ot tak...zostało go tak mało, że żadne wypełnieni sie nie trzymało, nie było szans na uratowanie zabka, musiałam się zdecydować na zatrucie (na szczęście byłam juzw 2 trymestrze i mogłam) i zalepienie byleczym...jak urodziłam to szybciutko mi wypełnili kanały i niestety mam koronke bo zadna plomba by sie nie utrzymała tak nieszczęśliwie sie odłamał....Miałam pecha echhh
 
teraz to nie wiem czy szukać pracy (kończe Staz ) czy starac sie o dzidziusia zawsze mam jakieś wątpliwości nie jestem zdecydowana:no: a moze poprostu oddac wszystko w ręce natury bo w końcu mój organizm chyba najlepiej wie kiedy zdecydowac sie na ciąze;-)
PS. chyba wygram dzisiejszą kumulacje w lotka i zabieram was dziewczyny na wyspy szczęścia :-) :cool2:
 
beti7 ja ostatnio marzę o wakacjach...na teneryfie na przykład więc chętnie sie z tobą zabiore ale dopiero w 2 trymestrze :-)
 
nie ma sprawy poczekam................:-)
a tak serio to czym są pieniadze w naszych przypadkach?????????????
niczym żadne pieniądze nie sa w stanie uratować martwej ciąży:no:
 
:zawstydzona/y:chyba nici z mojej dzisiejszej wizyty u gin myslałam ze @ sie juz skończyła a tu masz jeszcze troszke................ chyba powinnam poczekać aż sie definitywnie skończy? a juz myslałam:wściekła/y:
 
Pixellko bardzo się cieszę ja pewnie mojego malenstwa nie zobacze za szybko.
Witam nowe dziewczyny! Przykro mi, że i was to nieszczęście spotkało! Buziaki i 3majcie się
 
reklama
Gabi, ale ten Twój suwaczek leci do przodu!!!!!!!!!! Patrz dopiero co się poznałyśmy na kwietniówkach, a u Ciebie już prawie półmetek!!! Bardzo się cieszę i 3mam kciuki za to, żeby Ci się poukładało
 
Do góry